Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Texas Chain Saw Massacre Konsollarda 4K Çalışacak

Çok oyunculu korku oyunu, Xbox Series S'de 60 FPS seçeneği dahil edilmeden dinamik 4K ve 30 FPS'de çalışacak. Son nesil konsollarda ise 1080p 30 FPS desteği olacak.

Gun Interactive ve Sumo Nottingham’ın The Texas Chain Saw Massacre‘ı bir hafta sonra piyasaya sürülecek. Oyunun çıkış tarihi hızla yaklaşırken, konsol oyuncularının grafik modları ve performans ve çözünürlük hedefleri açısından neler bekleyebileceklerine dair ayrıntılar ortaya çıktı. Temel PS4 ve Xbox One oyuncuları oyunun 1080p ve 30 FPS’de oynayabilecek. Xbox One X ve PS4 Pro numaralarıyla ilgili açıklanan belirli bir ayrıntı yok.

Daha önce onaylandığı gibi, oyun PS5 ve Xbox Series X’te dinamik 1080p ve 60 FPS’de çalışacak bir Performans Moduna sahip olacak. Bu arada, oyuncular ayrıca 4K ve 30 FPS‘de çalışacak Kalite Modu’nu seçme seçeneğine de sahip olacak. Xbox Series S’de ise 60 FPS seçeneği dahil edilmeden dinamik 4K ve 30 FPS’de çalışacak.

Texas Chain Saw Massacre Game Pass’e Gelecek

The Texas Chain Saw Massacre Konsollarda 4K Çalışacak

Texas Chainsaw Massacre çıkış tarihi 18 Ağustos olarak belirlendi. Asimetrik çok oyunculu türü son günlerde fazlasıyla popüler oldu. Dead by Daylight’a benzer şekilde hayatta kalanlardan oluşan bir ekip, 1974 yapımı korkunç filmden esinlenerek yeniden yaratılan mekanlarda bir katil ile karşı karşıya kalacak. Filmin orijinal yaratıcılarından bazılarıyla işbirliği içinde yapılan oyun, kaynak materyale oldukça sadık olacak.

The Texas Chain Saw Massacre, çıktığı ilk günden itibaren Xbox Game Pass‘te yer alacak. Her kurban ve katilin kendine özgü yetenekleri olacak. Örneğin Leatherface, kurbanların yaptığı kilitli kapıları ve engelleri yarıp geçebilen kaba kuvvet, neredeyse tank benzeri bir birim olacak. Hitchhiker ise ince ve çevik fiziği sayesinde oyuncuları havalandırmalara ve emekleme alanlarına kadar takip etmesine olanak tanıyan daha aktif ve hızlı bir katil olacak. 

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.