The Surge 2’nin Çıkış Fragmanı Yayınlandı!

The Surge 2'nin lansman fragmanı merak uyandırıyor.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

2019’un beklenen oyunları birer birer piyasaya sürülürken The Surge 2 için de geri sayımlar devam ediyor. 24 Eylül’de lansmana çıkacak olan yapım bugün çıkış fragmanını oyuncuların beğenisine sundu.

blank

Duyurulduğu günden bu yana çeşitli haberler ile gündeme gelen The Surge 2 hem konsol hem de bilgisayar platformuna çıkış yapmak için gün sayıyor. Aylardır ön siparişlerde yer alan yapım aksiyon dolu yapısı ile oyuncuları gerilime doyurmayı hedefliyor. Hikâye tabanlı içerikler eşliğinde birbirinden farklı yaratıklara ve robotik canlılara karşı mücadele edeceğimiz yapımda karakterimizi sürekli geliştirebilecek, farklı ekipmanlar ile daha güçlü hale getirebileceğiz.

Ölümcül düşmanlarla ve devasa patronlarla yüzleşeceğimiz oyunda etkisiz hale getirdiğimiz düşmanları yağmalayabilecek, zengin karakter ilerleme sistemi ile seviyemizi yükseltebileceğiz. Oyuncular Jericho şehrine giderken gizemli bir fırtınaya yakalanacak, uçakları ile kaza yapacaklar. Haftalar sonra bilmedikleri bir şehirde gözlerini açan oyuncular etraflarında zırhlı askerler görecekler.

Robotil savaşçıları etkisiz hale getirerek onlardan hem kaçacak hem de onlara karşı mücadele edeceğimiz yapımda en büyük tehlikelerden birisi karanlık atmosfer olacak.

24 Eylül’de lansmana çıkacka olan oyunun çıkış fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol