The Surge 2’den Yeni Ekran Görüntüleri Geldi!

The Surge 2'nin yeni ekran görüntüleri oldukça hoş görünüyor.

2017 yılında yayınlanan The Surge ile oyuncuların beğenisini kazanan Dec13 şu sıralar ikinci oyun üzerinde çalışmaya devam ediyor. 2019 yılı içerisinde yayınlanacak olan The Surge 2 yeni ekran görüntüleri ile gündeme geldi.

Tasarımcılığını Adam Hetenyi’nin yaptığı The Surge 2, 2019 yılında lansmana çıkacak. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için geliştirilen yapım tüm platformlarda Focus Home Interactive tarafından yayınlanacak. İlk versiyonuna nazaran daha gelişmiş grafiklere ve daha zengin bir içeriğe sahip olacak olan yapım yeni oyun içi görselleri ile oyuncuları büyüleyecek gibi görünüyor. Çarpıcı grafiklerin ve oldukça hoş tasarımların yer aldığı yapımda oyuncular bilim kurgu niteliğinde bir yapı ile karşılaşacaklar.

Gematsu’nun yapmış olduğu haber ile görme fırsatı yakaladığımız oyun içi görseller de detaylı içerikler göze çarpıyor. Farklı türde karakterlerin de yer alacağı oyunda benzersiz hava koşulları da yer alacak. Oyuncuları gerçeklikten uzak fantastik bir yapıda adeta robotik savaşlara götürecek olan oyun sürükleyici oynanışı ile geniş kitleleri hedefliyor olacak.

Yeni Ekran Görselleri

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol