The Smurfs: Mission Vileaf Çıkış Tarihi Açıklandı

Microid, yeni nesil bir Şirinler oyunu olacak The Smurfs: Mission Vileaf için çıkış tarihini duyurdu.

OSome Studio, The Smurfs: Mission Vileaf‘in 2022 yılında PlayStation 5 ve Xbox Series konsollarına geleceğini duyurdu. Ayrıca oyun ilk olarak 26 Ekim‘de PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC için çıkış yapacak. Bu tarihlerin duyurulmasına özel olarak bir fragman da yayınlandı.

Mission Vileaf

The Smurfs: Mission Vileaf bir üç boytlu bir platform oyunu olacak. Oyun sırasında yeni yerleri keşfediyoruz, nesneleri topluyoruz ve engellerden kaçınıyoruz. Ayrıca tuzaklar ve düşmanlarla da uğraşmak zorundayız. Oyun, ara sıra bulmacalarla çeşitlendirilecek.

Oyunun hikayesinin odak noktası Gargamel’in tozlu büyü kitabından bulduğu korkunç büyülü bitki Vileaf olacak. Şirin Baba, Vileaf’tan dolayı hasta olan tüm bitkiler için süper güçlü bir panzehir için gerekli malzemeleri bulmasına yardımcı olmak için bazı Şirin dostlarından yardım isteyecek. Burada biz devreye gireceğiz.

Mission Vileaf

Smurfette, Hefty Smurf, Brainy Smurf ve Chef Smurf isimli beş farklı dünyada dört ikonik şirin ile oynayacağız.

Gargamel’in kulübesine giderken Vileaf ile kirlenmiş bitkileri iyileştirmek için Smurfizer isimli özel bir öge kullanabileceğiz. Smurfizer, zıplamanızı, süzülmenizi, dalış yapmanızı ve nesneleri çekmenizi sağlayacak. Her engeli aşmak ve düşmanlarınızı yenmek için ona ihtiyacımız olacak.

Dikey olarak hazırlanmış seviyelerde yolumuzu bulacak ve her sırrı ortaya çıkarmak için keşfetmeye çalışacağız. İlerleme kaydederek Şirinler köyüne hayat verecek ve seviyelerin etrafına yayılmış ögeleri bularak Smurfizer’ı geliştireceğiz. Bizler geliştikçe seviyeler de dallanıp budaklanacak.

The Smurfs: Mission Vileaf Fragman:

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol