Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims Rakibi Life by You Süresiz Olarak Ertelendi!

Erken erişim sürümü olarak bizlere sunulmak istenen Life by You şu ana kadar üçüncü kez bir erteleme yaşıyor.

Yayıncılığını Paradox Interactive ve geliştiriciliğini Paradox Tectonic ekibinin üstlendiği yaşam simülasyon oyunu Life by You bir kez daha ertelendi. Erken erişim sürümü olarak bizlere sunulmak istenen yapım şu ana kadar üçüncü kez bir erteleme yaşıyor. Oyun normal şartlarda 4 Haziran tarihinde PC için piyasaya sürülecekti. Fakat bu yeni erteleme oyunu süresiz olarak ertelemeye itti.

Açıklanan detaylara göre üçüncü gecikme ile beraber oyunun ne zaman çıkış yapacağı bilinmiyor. Oyun piyasaya sürüldüğünde Steam ve Epic Games mağazası üzerinden PC için satışa sunulacak. Paradox Interactive CEO yardımcısı Mattias Lilja yaptığı açıklamada, ek geliştirme süresine ihtiyaç duyduklarını ve bunun yanı sıra yeni bir çıkış tarihi vermeyi tercih etmediklerini belirtiyor. Mevcut konumda daha temkinli davranmayı seçtiklerini belirten Lilja, ilerleyen süreçte çıkış tarihini sunacaklarını aktarıyor.

Life by You İçin Beklentiler Çok Yüksek

Açıklamalar sadece bunlarla sınırlı kalmadı aynı zamanda Lilja şunları söyledi: “Uzun bir değerlendirmeden sonra Life by You’nun daha önce 4 Haziran olarak belirlenen Erken Erişim çıkış tarihini ertelemek durumunda kalıyoruz. Bu kolay bir karar değildi. Özellikle de birçok oyuncunun bu oyunu beklediğini gördüğümüzden dolayı zorlu bir süreç bizleri bekliyor. Ancak bu noktada ek bir süreye ihtiyacımız olduğu kanısına vardık.

ss 686b1a6a02a65530e1d2c6a9b0ae7

The Sims rakibi Life by You, bildiğiniz üzere yaşam simülasyon deneyimini bizlere sunmayı hedefliyor. Oyunda bir karakter oluşturuyor ve bu karakterle beraber günlük işlerimizi yapmaya hazırlanıyoruz. Aynı zamanda yeni bir aile kurarak soyumuzu devam ettirebiliyoruz. Klasik gerçek hayatta olduğu gibi bir yaşam sistemi burada yerini alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.