Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims 5 PC ve Mobil Arası Çapraz Oynanış Sunacak

The Sims serisinin yeni oyunu Project Rene, çok oyunculu modun yanı sıra PC ve mobil arasında çapraz oynama deneyimi sunacak.

EA, The Sims 5 üzerinde sıkı bir şekilde çalışmaya devam ederken bilgilerini güncel tutmaya çalışıyor. Şu anda belirli oyuncular, geliştiricilerin kullandıkları oyun testi yoluyla, yapımın erken bir sürümüne erişebiliyor. İlk olarak geçen ekimde ortaya çıkan ve Project Rene olarak da bilinen The Sims 5’in, daha iyi mobilya özelleştirmesine ve oyuncuların sanal alanlarında arkadaşlarıyla oynamasına olanak tanıyan bir işbirliği moduna sahip olduğu söyleniyor.

Bazı oyun testçileri dairelerinin ekran görüntülerini, yeni özelleştirme araçlarını, inşa etme kısmını ve dekorları, çoktan diğer hayranlarla paylaştı. The Sims 5 için henüz nihai bir çıkış tarihi yok ancak Project Rene oyun direktörü Grant Rodiek, geliştirmenin hala devam ettiğini açıkladı. Mobilya özelleştirme ve diğer oyun içi mekanikleri iyileştirmenin yanı sıra, oyunun platformlar arası uyumluluğu üzerinde çalıştıklarını da açıklamasına ekledi.

The Sims 5 Çok Oyunculu Modu Özelleştirecek

The Sims 5

Böylelikle oyuncular, kurdukları eve mobilden ve PC’den erişim sağlayabilecek. The Sims 5’in çok oyunculu moduna gelince Rodiek, oyunun insanların evlere rastgele girebileceği MMO tipi bir oyuna dönüşmeyeceğini açıkladı. Bunun yerine oyuncular, belirli sayıda arkadaşını bir alanda işbirliği yapmaya davet edecek. YouTube yorum bölümündeki birçok The Sims oyuncusu, Project Rene güncellemelerini duyduktan sonra heyecanlarını dile getirdi ve bazıları özellikle arkadaşlarıyla oynamayı dört gözle beklediklerini söyledi.

Oyunun, oyuncuların hareket halindeyken Sims’lerinin hayatlarını yönetmeye ve evlerini özelleştirmeye devam edebilecekleri çapraz oynanış oldukça önemli. Bu yüzden çok oyunculu seçenekte mobil üzerinden erişim sağlayabilme imkanı oldukça güzel. EA, halihazırda oyun testleri yapıyorken mobil cihazlarda nasıl performans gösterdiğini görmek için çapraz oyun için test çalışmaları da yapabilir.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.