Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims 5 Daha Çıkmadan Korsana Yenik Düştü!

The Sims 5, Maxis Studios'ta geliştirilme aşamasında ancak bir grup bilgisayar korsanı, bu erken ve şifrelenmemiş prototipe erişim sağlamayı başardı.

Takma adı Project Rene ve şu anda geliştirmenin ilk aşamalarında olan The Sims 5‘in bazı üçüncü şahıslar tarafından korsan platformlarda yayıldığını öğrendik. Oyunun test süreci 25 Ekim’de başladığında bu bilgisayar korsanları oyuna erişim sağlamak için kullanılan Denuvo sistemini kırmayı başardı ve oyunun erken sürecini paylaştı.

Maxis’in efsanevi yaşam simülatörünün uzun zamandır beklenen devamı, birçok spekülasyona konu oldu. Serinin pek çok hayranı, The Sims 4’ün para kazanma hevesi ve fahiş fiyatlı içerik paketlerinden bıktı. Electronic Arts, oyunu neredeyse on yıldır desteklese de, topluluk her zaman yeni oyun istiyordu. The Sims 5’in sonunda geliştirme aşamasında olduğu duyuruldu.

The Sims 5, Unreal Engine 5 Kullanacak

Sims 5

Oyunun erken sürümünü ele geçiren hacker grubunun iletişime geçtiği Insider Gaming’e göre, The Sims 5’in bu erken şifrelenmemiş prototipi Unreal Engine’de geliştirildi ve Electronic Arts’ın, prototipin şirketin standartlarını karşılaması durumunda oyunu Unreal Engine 5 altında yayınlamayı planladığı ortaya çıktı. Oyun, UE5’in tüm yeni nesil özelliklerinden faydalanacak.

Project Rene henüz geliştirilme aşamasında olduğundan hakkında pek bir şey bilmesek de, oda dekorasyonunu The Sims 4’tekinden bir adım daha ileri götürme olasılığı mevcut. Başlığın şeklini, battaniyelerin dokusunu ve hatta yastıkların yerleşimini manuel olarak ayarlama imkanımız olacak.

Bu özellik, birçok benzersiz, asimetrik tasarıma izin verecek ve The Sims oyuncuları için ne kadar çizim özelleştirmesi ve ev inşası olduğu göz önüne alındığında, oyunlarını kişiselleştirmek için daha derin yollar sunmak oyunun ilk önceliği olacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.