Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims 4’ün Sevilen Ek Paketi Ücretsiz Oldu!

EA, en sevilen The Sims 4 paketlerinin birisini tamamen ücretsiz olarak indirilebilir hale getirdi. Sınırlı süreli fırsatı kaçırmamak için acele edin!

The Sims 4 oynaması ücretsiz modele geçerek hem oyuncu sayısını artırdı hem de oyuncuları mutlu etti. Yine de, oyunun tadının ek paketlerle çıktığının hepimiz farkındayız. Çıkışının üzerinden yıllar geçmesine rağmen, hâlâ oyun için aktif olarak ek paketler ve güncellemeler yayımlanmaya devam ediyor. Bu paketlerin tamamını satın almak için ise 780$ gibi dudak uçuklatan bir ücret ödemeniz gerekiyor.

Neyse ki, 9 Ocak Salı gününe kadar oyunun en sevimli paketlerden biri olan My First Pet Stuff‘ı tamamen ücretsiz olarak alabilirsiniz. My First Pet Stuff’ı hem EA App hem de Steam üzerinden ücretsiz olarak kapabilirsiniz. Ek paket ile ilgili kampanya bitiminden sonra fiyatının yine 9,99 $ olacağını belirtelim. Evcil hayvanların yanı sıra birçok mobilya da ekleyen bu paketi kaçırmamanızı tavsiye ediyoruz.

The Sims 4: My First Pet Stuff İçerikleri

The Sims 4'ün Sevilen Ek Paketi Ücretsiz Oldu!
  • Yeni bir evcil hayvan sahiplenin; Hamster, fare, küçük kirpi ve minik manda gibi yeni küçük evcil hayvanlar edinebilirsiniz. Tüm hayvanlarınıza isim verebilir ve onlarla birçok şekilde etkileşime geçebilirsiniz.
  • Kedilerinizi ve köpeklerinizi giydirin; Sim’lerinize ve evcil hayvanlarına çok çeşitli ve sevimli kıyafetler giydirebilirsiniz. Ayrıca hayvanlarınıza favori şapkalarınızı da takabilirsiniz.
  • Evcil hayvan eşyalarıyla süsleyin; Sim’lerinizin oturma odalarını evcil hayvan tasarımına sahip özel mobilyalarla süsleyebilirsiniz. Ayrıca kedi ve köpekler için kulübeler ve mama kapları gibi birçok ek içerik de mevcut.

Eşya paketine henüz sahip değilseniz, The Sims 4 For Rent‘in çıkışından hemen önce ücretsiz olarak sunuldu. Devasa genişletme paketi çıkış yapana kadar oyununuzu bu evcil hayvanlarla şenlendirebilirsiniz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.