Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims 4’te Artık Kurt Adam Olabilirsiniz

Popüler yaşam simülasyon oyunu The Sims 4'ün yeni ek paketi Werewolves yayınlandı. Kurt adam olmanızı sağlayan DLC, keşfedilecek yeni bir mahalle ile bir dizi yapı öğesi ve kıyafeti oyuna ekliyor.

The Sims 4’ün heyecanla beklenen yeni DLC’si Werewolves, resmi olarak yayınlandı. Kurt adam görünümünde karakterler yaratmanıza imkan sağlayan paket, Moonwood Mill mahallesi ile bir dizi yeni yapı öğesi ve kıyafet içeriyor. İlk Sims oyunu için çıkan Makin Magic genişlemesinden bu yana serinin bir parçası olan kurt adamlar, Werewolves DLC ile her zamankinden daha özelleştirilebilir hale geliyor.

Kurt adam karakterinizi doğrudan Create-A-Sim (Sim Yarat) sayfasından oluşturabilir veya mevcut bir kurt adamla arkadaşlık kurarak ve onlardan karakterinizi dönüştürmelerini isteyerek simlerinizi kurt adamlara evrilebilirsiniz. Ayrıca simlerin vahşi bir kurt adam tarafından yanlışlıkla döndürülmesi de mümkün. Karakterler, sadece Moonwood Mill’s Grimtooth Bar & Bunker’daki barmen tarafından iyileştirilebilen Werebies adlı bir hastalığa yakalanıyorlar.

The Sims 4 Werewolves Paketi Yayınlandı

The Sims 4 Werewolves DLC

The Sims 4 Werewolves DLC‘de iki farklı kurt adam grubu yer alıyor: Barışçıl Moonwood Collective ve asi Wildfangs. Yarattığınız veya dönüştürdüğünüz kurt adam sims ile her iki gruba da katılmayı seçebilir veya yalnız bir kurt olarak devam etmeyi tercih edebilirsiniz. Sims 4’ün vampirler ve büyücüler gibi diğer okült sim türlerinde olduğu gibi, kurt adamlar da becerilerini geliştirebilecek ve yeni güçlerin kilidini açabilecek.

Kurt adam paketi ayrıca Cats & Dogs genişletmesinde sunulan evcil hayvan özelleştirmesine benzer şekilde, kullanıcıların kurt adam görünümlerini kapsamlı bir şekilde özelleştirmelerine de olanak tanıyor. 199 TL değerindeki The Sims 4 Werewolves DLC paketini PC’de Steam veya Origin’den, konsolda ise PlayStation Store ve Xbox Store’dan satın alabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.