Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims 4’e Sims 2’nin İstek ve Korku Sistemi Gelecek

The Sims 4, Whmis sistemini elden geçirecek ve onun yerine sevilen İstek ve Korku ile değiştirecek bir temel oyun güncellemesi alacak.

The Sims 4 Whims sistemi, yaklaşan bir temel oyun güncellemesiyle The Sims 2’nin klasik İstek ve Korku sistemi ile değiştirilecek. En son Sims 4 yol haritası, bu yaz yeni DLC sürümlerinin yanı sıra büyük bir temel oyun güncellemesi yayınladı ve yakın zamanda yapılan bir önizleme etkinliği, Whims sisteminin tamamen elden geçirilmesini ortaya çıkardı.

The Sims 4’teki Whims, bir oyuncunun Sim’inin yapmak istediği şeyleri gösteriyordu ancak bunları yapması asla gerekli değildi. Oyun içi Whims genellikle bir Sim’in kişiliği veya Özlemleri ile çok az ilişkili olduğundan, birçok oyuncu Whims sistemini biraz sığ buluyordu. Yeni sistemdeki Korkular, hem oyun içi anlatılara kattığı derinlik hem de The Sims 4’te sistemle birlikte sunulan kötü fırsatlar nedeniyle oyun için uzun zamandır istenen bir özellikti.

The Sims 4’e İstek ve Korku Geliyor

The Sims 4

The Sims 4 High School Years için özel bir ön izleme etkinliği sırasında geliştiriciler, Whims sisteminin İstek ve Korku ile değiştirileceğini duyurdu. Sistem, hayallerini gerçekleştirememe konusunda ergenlere uygun bir korkuya sahip olan geliştiricinin genç Sims’lerinden biri aracılığıyla gösterildi.

Her ne kadar yaklaşan DLC için bir etkinlik sırasında gösterilse de, geliştiriciler İstek ve Korku sisteminin vücut kılı ve yeni bir cinsel yönelim sistemini de içerecek olan temel oyun güncellemesinin bir parçası olacağını açıkladılar. Farklı DLC’lere özel İstekler ve Korkular, genel oynanış için tasarlananların yanı sıra oyunun bir parçası olacak.

Bu haber, daha önce sadece The Sims 4’ü modifiye ederek bir İstek ve Korku sistemine erişebilen serinin uzun süredir hayranları için inanılmaz derecede heyecan verici olacak. Bu İstek ve Korku güncellemesi, simülasyon için doğru yönde atılmış büyük bir adım. Ayrıca, en kökleşmiş Sims 4 sistemlerinin bile geliştirilebildiğini gösteriyor ki bu da, ömründe uzun yıllar kalan bir oyunun geleceği için inanılmaz derecede umut verici.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.