The Sims 4 Son Güncellemesi Gölet Yaratma Özelliği Ekledi

The Sims 4 için başka bir güncelleme yayında. Oyuna diğer şeylerin yanı sıra, bir takvim ve kendi göletinizi yaratma yeteneğini ekledi. Ayrıca, uyku ve kahve demleme etkileşimlerinin engellenmesine neden olan hata da dahil olmak üzere bir dizi hata düzeltildi.

The Sims 4, birkaç yeni özellik sunan ve bir dizi hatayı düzelten 1.77.131.1030 numaralı yeni bir güncelleme aldı. Oyun, daha önce duyurulan takvime ek olarak, evimizi dekore edebileceğimiz göletler ve ek tablolar da tanıttı.

Kesinlikle The Sims 4‘teki en büyük yenilik, özel göletler oluşturma olasılığı oldu. Bu amaçla, arazi modifikasyonu ve boyama araçları genişletildi. Geliştiriciler ayrıca suyu manipüle etme yeteneğini de ekledi. Bu şekilde oluşturulan gölet, çeşitli objeler ve bitkilerle süslenebilecek. Hayvanlar da önemli bir rol oynayacak. Göleti stoklama olasılığına ek olarak, su yakınında yaşayabilen bir dizi tür de kullanıma sunuldu.

The Sims 4

The Sims 4 İçin 1.77.131.1030 Güncellemesi Birçok Hatayı Düzeltti

The Sims 4 artık Seasons genişlemesinin takvimini de içerecek. Bununla birlikte, ücretsiz sürüm yalnızca etkinlik planlaması sağlayacak. Tatiller gibi ek paketlerin oyuna eklediği özellikler takvimde mevcut olmayacak.

Güncelleme ayrıca küçük yenilikler de sunacak. Ashley Lukashepsky ve Mohammed Iman Fayaz adlı iki sanatçının yeni resimleri oyuna eklenecek. Yemek sipariş etme mekanizması da genişletildi.

Geliştiriciler ayrıca The Sims 4‘te bulunan bir dizi hatayı düzeltti. Küçük çocuklar, sebepsiz yere ve rastgele zamanlarda ebeveynlerinden nefret etmeyi bırakacak. Etkileşimleri engellemeyle ilgili sorunlar da çözüldü. Bundan böyle simler durmadan uyuyup kahve demlemeyecek.

Tabii ki bazı sorunlar da vardı. Güncelleme, bazı modlarda uyumluluk sorunlarına neden oldu. Eğer mod kullanıyorsanız bazılarının uyumsuzluk sorunu yaratabileceğini hatırlatalım.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol