Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims 4 Paketleri, Steam’de İndirime Girdi!

The Sims 4 artık oynaması ücretsiz! Bu özel gelişme üzerine oyunun tüm paketleri Steam'de indirime girdi. İşte öne çıkan fırsatlar.

Electronic Arts’ın popüler yaşam simülasyon oyunu The Sims 4, piyasaya sürüldükten iki sene sonra tüm platformlarda oynaması ücretsiz modele geçiş yaptı. Steam ve Origin’de 200 liraya satılan oyunu artık ücretsiz olarak indirebilir ve sanal dünyada kendi karakterlerinizi oluşturabilirsiniz. Kafa karışıklığı yaşanmaması adına yalnızca temel oyunun ücretsiz olduğunu, indirilebilir içeriklerin parayla satışa devam edileceğini belirtelim.

Bu özel gelişme sebebiyle tüm The Sims 4 paketleri ve genişlemeler Steam’de indirime girdi. Örneğin; evcil hayvanlar yaratmanıza ve sahiplenmenize imkan tanıyan 699,97 TL değerindeki Pet Lovers Bundle, yüzde 43 indirimle 397,67 TL’ye düştü. Şık dekorasyonlar yaparak içinizde tasarımcıyı ortaya çıkarabileceğiniz Decorator’s Dream Bundle ve eğlenceli aile aktiviteleri içeren Everyday Sims Bundle da aynı fiyattan satın alınabiliyor. İndirimdeki her üç pakette üç farklı öğe içeriyor.

The Sims 4 Paketlerinde İndirim Fırsatı

the sims 4 paketleri

Bunların yanı sıra Sim’lerinizin yaşantılarını zenginleştirmenize olanak tanıyan genişletme paketlerini de tercih edebilirsiniz. Örneğin; mahallenizde ekolojik projeler geliştirebileceğiniz Eco Lifestyle eklentisi yüzde 50 indirimle 199,99 liraya düştü. Aynı şekilde Discover University, Snowy Espace, Island Living, Get Famous gibi diğer genişleme paketleri de bu fiyattan alıcı buluyor.

Daha uygun The Sims 4 paketleri arıyorsanız, orta ve küçük ölçekli olanlara da göz atabilirsiniz. Örneğin; Sim’inizi kurt adama dönüştürebileceğiniz Werewolves paketi, 159,99 liraya satılırken, Vampires oyun paketi ise 139,99 liradan listeleniyor. Ek olarak, yüzde 30 indirimle 69,99 liraya düşen paketler de mevcut. İndirimdeki tüm The Sims 4 paketlerini görmek için bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.