Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

290 TL Değerindeki The Sims 4 Paketi Steam’de Bedava!

Satış fiyatı 10 dolar olan (291 TL) The Sims 4 paketi Romantic Garden Stuff, Steam'de kalıcı olarak bedava oldu. Sim’leriniz için romantik bir atmosfer yaratabileceğiniz kiti, 9 Ocak'a kadar hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Electronic Arts (EA) tarafından yayımlanan The Sims 4, geçtiğimiz sene free-to-play olmuştu. Temel oyun oynaması ücretsiz olsa da, paketler parayla satılmaya devam ediliyor. Normalde 10 dolar (güncel kur ile 290 TL) fiyatı bulunan Romantic Garden Stuff genişletmesi, şu anda Steam’de bedava. Sim’leriniz için romantik bir ortam yaratabileceğiniz paket, 9 Ocak 2024 TSİ 21:00‘a kadar ücretsiz olarak alınabilecek.

Tek yapmanız gereken bu sayfadan ‘Hesaba Ekle’ butonuna tıklamak. Ardından pakete kalıcı olarak sahip olabilirsiniz. The Sims 4’ün altıncı stuff paketi olarak 2016 yılında piyasaya sürülen Romantic Garden, birbirinden göz alıcı çiçekler, yosunla kaplanmış heykeller ve sarmaşık kaplı kemerlerle Sim’leriniz için Viktorya tarzı romantik bir bahçe yapmanızı sağlıyor.

The Sims 4 Romantic Garden Steam’de Ücretsiz Oldu

The Sims 4 Romantic Garden Stuff

Sim’leriniz dilek kuyusuna bozuk para atarak dilek tutabiliyorlar. Şansınız yaver giderse ebedi gençlik, zengin ganimetler ya da hayatlarının aşkı ile ödüllendirilebilirler. Bahçenin ortasında Sim’lerinizin baş başa kalabileceği bir çeşme mevcut. Son olarak romantik modern giysiler ve saç modelleri, Sim’lerinizin gardırobuna çiçek havası getiriyor. Bu arada Romantic Garden dışında My First Pet paketini de Steam üzerinden ücretsiz olarak hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Bu sene, Horse Ranch ve For Rent gibi çok sayıda büyük genişleme paketine sahne olan The Sims 4, oyuncuların bolca vakit geçirdikleri bir yılı geride bırakıyor. EA, 2023’te oyuncuların toplamda 1,8 milyar saat geçirdiğini, bunun yaklaşık 260 milyonun Yap ve Satın Al moduna ait olduğunu söyledi. Bu yıl yaratılan toplam Sim sayısı ise 568 milyon olarak açıklandı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.