Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims 4 Lise Paketi High School Years Duyuruldu

Ek paketleriyle oldukça renklenen The Sims 4, High School Years adlı yeni bir ek pakete yer açıyor. Bu ek paket ile simleriniz liseye gidecek, derslere katılacak hatta yurtlarda kalacak.

The Sims 4 için daha fazla içerik oluşturulması hayranlar tarafından her zaman memnuniyetle karşılanıyor. Yine geliştirici, hayranlarını mutlu edecek bir haberle geldi. Oyun için yeni ek paket High School Years duyuruldu. High School Years, 28 Temmuz’dan itibaren simlerinizi okula götürmenizi sağlayacak ve nihayet genç simler eğitim görecek.

High School Years ek paketi, haziran ayında yayınlanan Werewolves Game Pack‘ten sonra hayranlarına kesintisiz bir eğlence sunacak. Oyuncular gerçek lise deneyimini yaşamak için genç simlerini Copperdale Lisesi’ne gönderebilecek. Copperdale; bir lise, bir kütüphane, müdür odası, yurt ve tipik bir öğrenci mekânı olan uygun fiyatlı kafeyi içerecek. Ayrıca siminizin gezintiye çıkması için, kampüs içerisinde bir tema parkı da var.

The Sims 4’e Vücut Kılları Eklenecek

The Sims 4

Simleriniz derslere katılıp sınavlara girmekle kalmayacak, aynı zamanda çeşitli okul temalarıyla farklı farklı etkinlikler yapacak. şakalarla sınıf palyaçoları olabilirler. Genç sim’ler ayrıca müfredat dışı etkinliklere katılabilecekler ve gece diğer simlerle takılmak için odalarına öğretmenlerden gizli girebilecek. Paket, genç yetişkinleri yüksek öğrenime göndermenizi sağlayan önceki genişleme paketi Discover University’ye oldukça benziyor.

The Sims 4’ün yeni ek paket de aynı eğlenceyi vaat ediyor gibi görünüyor, ancak lise paketinde deneyimlemek için daha çok şey yer alacak. Maxis’ten yapılan duyuruda geliştirici, High School Years genişleme paketinin yanı sıra oyuna ücretsiz bir güncelleme geleceğini de bildirdi. Bu güncelleme sonunda, oyuna vücut kılları eklenecek. Böylelikle tıraş olabilecek ve bakım yapabileceksiniz.

Lise paketinin Türkiye fiyatı ise 400TL olarak belirlendi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.