The Sims 4 Kasım Ayında Yeni Bir Genişleme Alacak!

The Sims 4, 16 Kasım'da yeni içeriği alacak.

Origins’te bilgisayar oyuncularına 2014 yılında sunulan The Sims 4, Kasım ayında yeni bir genişleme paketi alarak oyuncularına yeni içerikler sunacak.

The Sims Studio tarafından geliştirilen ve Electronic Arts imzası ile bilgisayar oyuncularına sunulan The Sims 4 yeni içeriğini yayınladığı bir fragman ile duyurdu. Yeni genişleme paketi ile oyuncular ünlü olma fırsatı verilecek. Kameralar, özel terziler, makyözler ve daha fazlası etrafımızda pervane olacaklar. Genişleme paketi ile iki ayrı yerleşim yeri, bir park, bir gece kulübü ve diğer keşfedilebilir alanlar oyucuların beğenisine sunulacak.

Oyuncular özel bir şarkıcı ya da yetenekli oyuncular olabilecekler. 40 dolar gibi bir fiyat etiketine sahip olacak olan yeni genişleme 16 Kasım’da oyuncuların beğenisine sunulacak. Daha zengin bir içeriğe sahip olacak olan yapım yeni genişlemesini bir fragman ile oyuncular duyurdu. Oyun içerisinde farklı bir hava yaratacak olan Get Famous içeriği bizlere eğlence dolu anlar yaşatacak. Yeni genişleme paketinin tüm içerikleri ilerleyen günlerde duyurulacak.

Dileyen oyuncular aşağıdan DLC tanıtım fragmanını izleyebilirler.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol