Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sims 4 İçin İki Yeni İçerik Paketi Geliyor

Electronic Arts, sevilen yaşam simülasyonu The Sims 4 için yeni paketler yayımlamaya devam ediyor.

Her ne kadar gözümüz kulağımız ‘Project Rene’ kod adıyla geliştirilen The Sims 5‘ten gelecek haberlerde olsa da, Electronic Arts (EA) cephesi yeni The Sims 4 paketleri çıkarmaya devam ediyor. Oyuncular, Urban Homage Kit ve Party Essentials Kit ile düzenledikleri partilere yepyeni imajlarıyla katılabilecekler.

Bugün duyurulan her iki paket de PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC ve Mac için EA app (Mac için Origin), Epic Games Store ve Steam üzerinden 18 Nisan Perşembe günü satışa sunulacak. Peki, Maxis imzalı The Sims 4’ün yeni kitleri oyunculara neler vaat ediyor?

Urban Homage ve Party Essentials Duyuruldu

The Sims 4 Urban Homage Kit ile oyuncular, çok ödüllü oyun içeriği yaratıcısı ve DE&I (Çeşitlilik, eşitlik ve kapsayıcılık) savunucusu Danielle “Ebonix” Udogaranya ile işbirliği içinde oluşturulan en trend temalarla Sim’lerini şekillendirebilecekler. Sim’ler kasabada yeni tarzlarıyla dolaşırken dikkatleri üzerine çekecek ve şehrin havasını görünüşleriyle değiştirecekler.

the sims 4 yeni paket kit

The Sims 4 Party Essentials Kit ile ise Sim’ler, flamalar, sis makineleri ve hatta büyüleyici yeni bir disko topu gibi eğlence odaklı dekorlarla göz kamaştırarak The Sims 4’te kendilerini ifade etmek için farklı seçeneklere sahip olacaklar. Paketler hakkında daha fazla bilgi için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

EA ve Maxis, geçtiğimiz şubat ayında Kanadalı manken Winnie Harlow ile ortaklık kurmuş ve ücretsiz bir güncelleme ile vitiligo dış görünüm özelliğini oyuna eklemişti. Tüm seri tarihinin en çok oynanan oyunu olmayı başaran The Sims 4, dünya çapında 70 milyondan fazla oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Simülasyon klasiği, 2022 yılında free-to-play (oynaması ücretsiz) olmuştu.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.