Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

 

The Sims 4 Home Chef Hustle Paketi 28 Eylül’de Geliyor

Electronic Arts, iki yılın ardından çıkan ilk Stuff Pack olan Home Chef Hustle'ın tüm platformlar için 28 Eylül'de piyasaya sürüleceğini duyurdu.

Electronic Arts ve Maxis, The Sims 4 için yeni eklenti paketleri çıkarmaya devam ediyor. Bu ayın başında Poolside Splash ve Modern Luxe adında iki kit’in yayımlanmadığı oyun, iki buçuk yılın ardından ilk kez bir Stuff Pack alacak.

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Behind The Sims etkinliğinde duyurulan Home Chef Hustle adındaki paket, yemek pişirmenin ve para kazanmanın yeni yollarını, yeni satın alma/inşa etme ve sim yaratma öğelerinin yanı sıra yeni küçük aletler sunmayı vaat ediyor.

The Sims 4 Home Chef Hustle İştah Kabartacak

The Sims 4 Home Chef Hustle

The Sims 4 Home Chef Hustle ile mutfak becerilerinizi geliştirerek yemek pişirmeyi gelire dönüştürebileceksiniz. Yeni yemek pişirme yöntemleri, yeni para kazanma yolları, yeni Yap/Satın Al sistemi, yeni Create a Sim öğeleri ve çok sayıda mutfak aksesuarıyla birlikte Home Chef Hustle paketi, yemeğe ilgi duymayanların bile ilgisini çekecek türden bir içerik zenginliğiyle geliyor.

Oyuna yıllar boyunca birçok kültürden, pek çok tarif eklenmiş durumda ve artık gitgide şişen bu listede tarif bulmanın daha kolay bir yolu, filtreleme özelliği de Home Chef Hustle ile birlikte sunuluyor. PC, Mac, PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One ve Xbox Series X|S için piyasaya sürülecek olan The Sims 4 Home Chef Hustle ile ilgili daha fazla bilgi almak için bu adresi ziyaret edebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.