Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Sandman İçin İki Özel Bölüm Yayınlandı!

İki kısımdan oluşan özel bölümler, hayranların çok sevdiği "A Dream of a Thousand Cats" ve "Calliope" hikayelerinden uyarlandı.

Fantastik dizi The Sandman‘i izlediyseniz ve daha fazla bölüm için sabırsızlanıyorsanız, size güzel bir haberimiz olacak. Netflix, henüz 2. Sezon’u resmi olarak onaylamadı ancak iki özel bölüm duyurdu. İki bölümlük bu özel kısım, Sandman çizgi roman serisinden ayrı bir bölümü kapsayacak ancak ana hikayeye çok benzer şekilde, her tür yaratık boyutlar arasında dolaşırken, Dream’in (Tom Sturridge) kendi krallığına özen göstermesini anlatacak.

İki bölümden oluşan bonus bölümde “A Dream of a Thousand Cats” ve “Calliope” isimleriyle iki hikaye anlatılacak. İlki, The Sandman evrenindeki en popüler hikayelerden bir tanesi ve vahşi bir cinayete tanık olduktan sonra insanlıktan umudunu kesen bir Siyam kedisini konu alıyor. Hikaye, dizinin yaratıcısı Neil Gaiman tarafından yazıldı.

The Sandman Hayranlarına Özel Bölüm Müjdesi

The Sandman

Kedi hikayesi animasyon formatında anlatılacak ve Sandra Oh (Killing Eve), Rosie Day (Living the Dream), David Gyasi (Interstellar), James McAvoy (X-Men), David Tennant (Doctor Who) ve Michael Sheen (The Twilight Saga) gibi yıldızlarla dolu bir oyuncu kadrosu tarafından seslendirilecek.

Calliope‘de ise ana karakter olarak Melissanthi Mahut (Eurovision), Arthur Darvill (Legends of Tomorrow), Kevin Harvey (Hidden), Amita Suman (Ackley Bridge) ve Derek Jacobi (Gladiator) yer alacak. Bu özel bölüm ise Louise Hooper (Flesh and Blood) tarafından yönetilecek. Hooper ve Hulsing, The Sandman’e yabancı değil çünkü ikili, ana dizinin onuncu bölümünü yönetmek için güçlerini birleştirmişti.

The Sandman, 1989’da Neil Gaiman tarafından yaratılan ödüllü ve dünyaca beğenilen bir çizgi roman serisine dayanıyor. Netflix, Gaiman’ın kendisi David S. Goyer (Batman Begins) ile mücadeleye girene kadar on yıllar boyunca uyum sağlamak imkansız olarak kabul edildi. Canlı aksiyon dizisi, 5 Ağustos’ta yayınlandı ve büyük beğeni topladı.

YouTube video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.