Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Riftbreaker’ın En Büyük Güncellemesi Yayınlandı

Riftbreaker, daha önce görülmemiş bir biyom da dahil olmak üzere oyuna bir dizi yeni özellik getiren büyük bir güncelleme aldı. Ayrıca Metal Terror hikayesi ek paketi de yayınlandı.

The Riftbreaker geçen yıl Ekim ayında piyasaya sürüldü ve oyuncular tarafından çok olumlu incelemelerle karşılandı. Bu nedenle, geliştiricilerin oyunu geliştirmeye devam etmesi şaşırtıcı değil. Açıklandığı gibi bugün oyun, iki bileşen içeren ücretsiz bir güncelleme olan The World Expansion‘ı aldı. Ayrıca Metal Terror isimli ücretli DLC de yayınlandı.

Güncelleme, The Riftbreaker’a yepyeni bir biyom olan Metallic Valley‘i ve hayatta kalma modu için yeni bir senaryo ekledi. Ayrıca Lightning Gun, Heavy Plasma Cannon ve Chainsaw gibi daha fazla yaratık türü ve silah oyuna dahil edildi. Morphium teknolojisi de en önemli yeniliklerden bir tanesi olarak açıklandı. Yani ücretsiz olan güncellemenin içeriği de dolu dolu.

The Riftbreaker: Metal Terror Ek Paketi

The Riftbreaker

Güncellemenin kendisi de oyunu oynamayı kolaylaştıracak bir dizi küçük iyileştirme yaptı. Bunların arasında, ekipmanı büyük ölçekte tamir etme ve yükseltme yeteneğinin yanı sıra gelişmiş zemin oluşturma mekaniği mevcut.

The Riftbreaker‘ın ücretli ek paketi olan Metal Terror ise hikaye kampanyasının tamamen yeni bir bölümünü uyguladığı için yukarıda açıklanan güncellemenin getirdiği ortamı daha da genişletti.

Galatea 37 gezegeni, olağandışı bir astronomik fenomen tarafından musallat olur ve bunun sonucunda dünyanın bir parçası ortaya çıkar. Oyunun ana karakteri Ashley, bölgeyi keşfetmeye karar verir. DLC ayrıca daha fazla düşman türü ve daha önce mevcut olmayan teknolojilerin kilidini açmak için yeni bölgede bulunan kaynakları kullanma yeteneğini de oyuna dahil etti.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.