Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Relic: The First Guardian İçin Yeni Detaylar Açıklandı

Aksiyon rol yapma oyunu The Relic: The First Guardian için yeni detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre oyun 2025 yılı içerisinde gelecek.

Project Cloud Games tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunu The Relic: The First Guardian için yeni detaylar ortaya çıktı. Ortaya çıkan bilgilere göre oyun, 2025 yılının başlarında Perp Games‘in yayıncılığında oyunculara sunulacak. Oyun ayrıca PlayStation 5, Xbox Series ve PC platformlarına gelmeye hazırlanıyor.

Hem aksiyon hem de rol yapma unsurlarını bünyesinde barındıran oyun içerisinde son muhafız olarak yer alıyor ve hikaye odaklı bir yapı ile beraber karşılaşmaya hazırlanıyoruz. Oyun içerisinde yer aldığımız dünya daha çok karanlık bir atmosfere sahip. Arsiltus adlı dünya içerisinde yer aldığımız süre boyunca çeşitli görevlere atılıyor ve buranın ölüm diyarına dönüşmesini engellemeye çalışıyoruz.

The Relic İlgi Çekici Dünyaya Sahip

Geliştirici ekip tarafından açıklanan yeni bilgilere göre oyun içerisinde heyecan verici savaş ve aksiyon sistemi yer alacak. Aynı zamanda bu savaş sistemi, etrafta bulabileceğimiz rün mekaniği ile beraber harmanlanacak. Rün mekaniği oyun içerisindeki aksiyon sistemine bir derinlik getirecek ve böylece karakterimize ekstra avantajlar ve faydalar sağlayabilecek.

The Relic The First Guardian 2023 12 20 23 001

Oyunda ayrıca karakter odaklı bir yapı bulunacak. Bu yapı ile beraber karakterimizle çeşitli becerilere sahip olabilecek ve aynı zamanda yeni yeteneklerin kilidini de açabileceğiz. Bunun dışında sağda solda çeşitli bulmaca içerikleriyle beraber karşılaşılabilecek. Aynı zamanda etraftaki parçaları toplayarak hikayenin özünü burada öğrenmeye başlayacağız.

Öte yandan oyun için şu anda 6 dakikalık bir oynanış fragmanı yayınlanmış durumda. Fragman içerisinde gerçekten de ilgi çekici manzaraların ve bölgelerin yer aldığını, aynı zamanda karakter animasyonlarının da bulunduğunu belirtebiliriz. Fragman içeriğine aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.