Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Quarry’de Oynanış Olmayan ‘Film Modu’ Bulunacak

The Quarry, Supermassive Games'ten bir başka sinema deneyimi ve oyunun Film Modu, oyuncuların arkalarına yaslanıp gösteriyi izlemelerine izin verecek.

Supermassive Games’in interaktif korku oyunu The Quarry, oyuncuların oyunu oynamadan hikayenin keyfini çıkarmasını sağlayan bir Film Modu içerecek. Yaklaşan hayatta kalma deneyiminin Until Dawn’ın manevi bir halefi olacağı ve Dark Pictures Anthology’yi anımsatacağı bildirildi. Geliştirici kısa süre önce 30 dakikalık oynanış videosu gösterdi ancak oyuncular tamamen sinematik bir deneyim yaşamayı da seçebilecek.

The Quarry, Until Dawn’da olduğu gibi, oyuncuları bir grup gencin kontrolünü ele geçirecek ve onları hayatta kalmaya çalışmak için anlık kararlar vermekle görevlendirecek. Oyunun esnek anlatı yapısı, herhangi bir durumun sonucunu takip etme yeteneğine sahip olacak ve potansiyel olarak her oyuncunun oyun sırasındaki benzersiz seçimlerine dayalı olarak farklı oyun oynamasını sağlayacak.

The Quarry’de Yönetmen Koltuğuna Oturabiliyoruz

The Quarry

The Quarry‘deki her karakterin görünüşe göre ölmek için en az on farklı yolu var ve dallanan hikaye, oyunun sonunu her ölümcül permütasyona göre değiştirecek. Until Dawn ve The Dark Pictures Anthology serileri bu yerleşik formülü takip ederken Supermassive Games, oyunun kendisini öncekilerden ayırmak için daha açık bir tona sahip olacağını belirtti.

Supermassive Games’ten yapılan resmi bir duyuru, The Quarry’nin oyuncuların oynamak yerine izlemesine izin veren bir Film Moduna sahip olacağını ortaya çıkardı. Bu benzersiz mod, oyunculara deneyimin hemen başında, her karakterin yaşaması mı yoksa acımasız bir sonla mı karşılaşması gerektiği gibi belirli seçenekler sunacak. Yönetmen Koltuğu seçeneğini seçmek daha derinlemesine kontrol sağlayacak ve oyuncuların tehlikeye nasıl tepki verdikleri gibi her karakterin belirli yönlerini değiştirmelerine izin verecek.

Bu seçimler tamamlandıktan sonra The Quarry, sinematik bir korku gerilim filmi olarak kendini gösterecek ve oyuncuların arkalarına yaslanıp bir film gibi izlemelerine olanak tanıyacak. Son olarak oyunda Türkçe dil desteği olacağının müjdesini verelim.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.