Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Quarry Çok Oyuncu Güncellemesi Yayınlandı

The Quarry'nin lansmanda yayınlanamayan çok oyunculu kısmı nihayet yayınlandı.

The Quarry yaklaşık bir aydır piyasada ve Supermassive Games’in en yeni interaktif korku macera oyunu eleştirmenler ve hayranlar tarafından beğeniyle karşılandı. Geliştirici, oyunun piyasaya sürülmeden önce aynı bilgisayar üzerinden eşli oynanışa sahip olacağını söylese de, yeni çevrimiçi çok oyunculu modun Temmuz ayına kadar gelmeyeceğini açıklamıştı.

Yayıncı 2K Games, Twitter üzerinden The Quarry’nin en yeni güncellemesinin yayına girdiğini ve getirdiği en büyük ilavenin yedi oyuncuya kadar çevrimiçi olarak birlikte oynamasına izin veren Wolfpack Online Multiplayer olduğunu doğruladı. Buna ek olarak, bu yeni güncellemenin ardından oyuncular artık oyun içi podcast Bizarre Yet Bonafide’ın her bölümünü de dinleyebilecek; Deluxe Edition ise sahipleri ise 1980 temalı kıyafetlerine kavuşacak.

The Quarry Türkçe Dil Desteğiyle Çıkış Yaptı

The Quarry

The Quarry incelememizde biz oyuna 73 puan verdik ve “Supermassive Games’in geliştirdiği oyun, Before Dawn’dan bu yana geliştiricinin en iyi oyunlarından bir tanesi ancak hatalarla dolu.” ifadelerini kullandık. İncelememizin tamamına buradan ulaşabilirsiniz. Burada oyunu derinlemesine inceledik ve oyunu almak isteyenlere fikirler verdik.

The Quarry, PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’de mevcut. Supermassive Games’in bir sonraki korku oyunu The Dark Pictures Anthology: The Devil in Me bu sonbaharda çıkacak. Oyunu ön sipariş verenler ayrıca, yeni sahneler ve kararlar için (yeni sonuçlarla birlikte) farklı karakterler olarak oynamaya izin veren The Curator’s Cut’a özel erken erişim elde edecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.