Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Pale Blue Eye’dan İlk Fragman: Christian Bale Başrolde

Ünlü isimlerin yer aldığı Netflix filmi The Pale Blue Eye'dan ilk fragman geldi. İzleyiciler, fragmanı oldukça başarılı buldu.

Ünlü yayın platformu Netflix, yeni bir gerilim yapımıyla karşımızda. Başrolünde Christian Bale‘in yer aldığı The Pale Blue Eye‘ın ürkütücü ilk fragmanı yayınlandı. Başrolde yer alan Bale, kıdemli bir dedektif olan Augustus Landor’u canlandırıyor. Dedektif Augustus Landor, 1830’da New York’taki ABD Askeri Akademisi’nde gerçekleşen bir dizi cinayeti çözmek için çalışıyor.

Ardından dünyaca ünlü bir yazar olacak olan genç bir öğrenci, dedektife cinayetler konusunda yardım edecek. Dünyaca ünlü olacak bu yazara çoğunuz aşinasınız. Filmde yer alacak ünlü tarihi isim, Edgar Allan Poe oldu.. Edgar Allan Poe‘yu The Queen’s Gambit oyuncusu Harry Melling canlandırdı. Kadronun geri kalanında ise Gillian Anderson, Toby Jones ve Timothy Spall gibi isimler yer alıyor.

The Pale Blue Eye Fragmanı İzleyenleri Gerilime Sürükledi

The Pale Blue Eye

Fragmanda, askeri üssü çevreleyen karla kaplı ormanda bir ceset keşfini görüyoruz. Poe gizemli bir şekilde, “Aşağı, aşağı, aşağı, sıcak ve gürültülü bir telaş geldi. Cehennem gibi kömürleşti öfke. Yalnızca o ölümcül solgun mavi göz kaldı.” diyor. Scott Cooper’ın yönettiği The Pale Blue Eye projesinde, Bale; Rosamund Pike ve Jesse Plemons’la birlikte yeniden bir araya gelecek.

İkili, 2015’te suç draması Out of the Furnace’da da birlikte çalıştı. Cooper, Louis Bayard’ın aynı adlı romanından uyarlama olan filmin senaryosunu da kaleme aldı. The Pale Blue Eye, platformda 6 Ocak‘ta yayınlanmadan önce 23 Aralık’ta belirli sinemalarda gösterime girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.