Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Outlast Trials’ın Ne Kadar Sattığı Açıklandı

The Outlast Trials, yalnızca iki ayda bir milyondan fazla kopya satarak büyük bir başarı elde etti.

Red Barrels stüdyosunun kurucu ortağı Phillipe Morin, yaptığı bir röportajda The Outlast Trials’ın 1 milyondan fazla sattığını açıkladı. Beğenilen korku oyunu Outlast’ın son bölümü, birkaç ay önce Steam’de erken erişimde çıktı. Önceki iki Outlast oyununda tek oyunculu birinci şahıs deneyimi yaşamıştık ancak The Outlast Trials da ilk kez çok oyunculu işbirliği yapacağız.

Morin: “Evet, aslında PC’de 1 milyon birime ulaştık. Daha önce hiçbir oyun üzerinde bu kadar uzun süre çalışmamıştım. Aslında bu, üç yıl süren Outlast 2’den sonraki en uzun süre. Üretim sırasında pek çok iniş ve çıkış yaşadık. Açıkçası, pandeminin geliştirme sürecinde oldukça büyük bir etkisi oldu.” dedi. Outlast Trials, beş yılı aşkın bir süredir aktif olarak geliştiriliyor ve oyun ilk olarak 2019’un sonlarında tanıtıldı. Başarılı bir erken erişim sürümünün ardından Red Barrels ekibi, oyun için yeni içerikler sunmaya odaklandı.

The Outlast Trials Kısa Zamanda Büyük Başarı Elde Etti

The Outlast Trials

Açıklamasının devamında Morin: ”İyi durumdayız. Sadece bir ton içerik yayınlamamız gerekiyor. Red Barrel son yıllarda büyüse de AAA geliştiricilere kıyasla hala oldukça küçük bir ekip, bu nedenle çok oyunculu bir deneyim için içerik oluşturmak uzun sürecek. Oyunun temelleri sağlam ve bu deneyimi olabildiğince taze tutmak için sürprizler eklememiz gerekiyor.” dedi.

2018’den gelen raporlar, Outlast ve Outlast 2 de dahil olmak üzere serinin toplamda 15 milyondan fazla sattığını gösteriyor. Serinin en son oyunu, erken erişim lansmanından bu yana yalnızca iki ayda bir milyondan fazla sattı. Bu yüzden genel satış rakamlarının daha da artacağı aşikar. The Outlast Trials hala erken erişimde ve şu anda belirli bir çıkış tarihi yok.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.