The Outer Worlds’ün 20 Dakikalık Oynanış Videosu Yayınlandı!

The Outer Worlds'den yeni görüntüler geldi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
blankLoading...

Tek oyunculu bir yapı eşliğinde lansmana çıkacak olan The Outer Worlds’un çıkışına bir ay gibi bir süre kaldı. 25 Ekim’de yayınlanacak olan oyun hem konsol hem de bilgisayar platformunda oyuncuları alışılmışın dışında bir evrene götürecek.

blank

Unreal Engine oyun motoru ile geliştirilmeye devam edilen The Outer Worlds’ün çıkışına geri sayımlar kaldığı yerden devam ediyor. Bilgisayar sürümünü aylardır Epic Store üzerinde ön siparişlerde yer alan yapım, cep yakan fiyat etiketi ile eleştirileri de almaya devam ediyor. Epic Store üzerinde bilgisayar sürümünü 309.00 TL’ye satan yapım hikâye tabanlı olarak oynanabilecek.

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilmeye devam edilen The Outer Worlds yeni bir oynanış videosu ile oyunculara yeni bilgiler sunmaya devam ediyor. PC Gamer’ın haberi ile edindiğimiz bilgilere göre yeni video yaklaşık 20 dakikalık bir süreye sahip. 20 dakikalık oynanış videosunda oyun içerisinde karşımıza çıkacak olan bazı aksiyon sahneleri ve içerikleri kameralara yansıyor.

Birinci şahıs kamera açılarına sahip olan yapımda bazen kapalı alanlarda bazen de açık alanlarda yakın dövüşlere tanıklık edecek, düşmanları etkisiz hlae getirerek yok etmeye çalışacağız.

Yeni videouyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol