The Outer Worlds 15 İle 40 Saat Arasında Tamamlanabilecek!

The Outer Worlds'ün kaç saatte tamamlanacağı belli oldu.

2019’un beklenen oyunlarından birisi olan The Outer Worlds bu yılın sonlarına doğru konsol ve bilgisayar oyuncuları için lansmana çıkacak. Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen yapım oyuncular tarafından ortalama olarak 15 ile 40 saat arasında tamamlanabilecekmiş. RPG severler tarafından oynanacak olan yapım ilerleyen günlerde yeni detaylar paylaşmaya devam edecek.

Eşsiz grafik açıları ile oyunculara fantastik bir RYO deneyimi yaşatacak olan The Outer Worlds, tek oyunculu olarak oynanabilecek. Özel bölümlere sahip olacak olan yapımda oyunculara birbirinden farklı görevlerde sunulacak. PC Gamer’ın haberi ile gündemde kendine yer bulan yapım tek oyunculu olarak oynanışı ile 15 ile 40 saat arasında tamamlanabilecekmiş. Geliştirici ekip Obisidian’ın yapmış olduğu açıklama ile oyuncuları bilgilendiren PC Gamer, aksiyon RPG oyununun tamamlanmasının 15 ile 40 saat arasında bir süreye sahip olacağını belirtiyor.

Star Wars: Knights of the Old Republic II’den daha küçük bir tamamlanma süresine sahip olacak olan The Outer Worlds, ayrıca açık bir dünyaya da sahip olmayacakmış. Geliştirici ekip oyun içerisinde keşfedilebilecek açık bir dünyanın yer almayacağını da oyuncularla paylaşmış.

Oyunun tamamlanma süresi oynanış tarzına göre değişiklik gösterecekmiş.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol