Vampire: The Masquerade – Bloodhunt Yayınlandı

Bugünden itibaren Vampire: The Masquerade - Bloodhunt oynayabiliyoruz. Oyun Steam'de erken erişim sürümü şeklinde ücretsiz olarak sunuldu.

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 muhtemelen çok geç çıkış yapacak. Neyse ki evrenin hayranları için, erken erişim olarak piyasaya sürülen Vampire: The Masquerade – Bloodhunt bugün çıkış yaptı. Sharkmob’un oyunu Steam üzerinden ücretsiz olarak yayınlandı.

Oyun, Battle Royale olarak sınıflandırılabilecek bir çevrim içi üçüncü şahıs nişancı oyunu. Birçok doğaüstü yeteneğe sahip vampirler olarak oynuyoruz. Bu, hem nasıl hareket ettikleri hem de savaştıkları için geçerli. Rakiplerimizle savaşmamıza yardımcı olacak bir dizi özel beceri verildi. Ayrıca çatışmalarda geleneksel ateşli silahlar ve yakın dövüş silahları da kullanacağız.

The Masquerade - Bloodhunt

Vampire: The Masquerade – Bloodhunt Karışık İnceleme Sonuçları Aldı

Oyunla ilgili ilk görüşler şimdiden Steam’de ortaya çıktı. Şu anda oyun, yüzde 58 olumlu kullanıcı incelemesi (812 üzerinden) seviyesinde, bu yüzden oyuncular ikiye bölündü. Bazıları bunun Battle Royale türüne ilginç ve yeni bir bakış açısı getirdiğine dikkat çekti. Diğerleri ise, eğlenceyi bozan teknik sorunlardan ve zayıf dengeden şikayet etti ancak bunun yalnızca erken erişim oyunu olduğunu da hatırlatalım. Bu nedenle bu tür sorunların zamanla çözülebileceğini belirtelim.

Özellikle 2000 ve 2004 yıllarından Vampire: The Masquerade oyunlarının hayranları Sharkmob’un oyununa özel ilgi gösterecek. Bloodhunt, ikonik Bloodlines ile aynı evrende geçen bir oyun. Masaüstü RPG sistemlerinin ihtiyaçları için yaratılmış Karanlıklar Dünyasında geçen oyun evrene tamamen bağlı. Yapım, oyuncuları kan emiciler arasında acımasız bir savaşın ortasına atıyor ancak, çatışmanın tek katılımcıları vampirler değil. Çatışma da gizemli Bakanlık’da yer alacak.,

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol