Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Lord of the Rings Return to Moria’nın Sistem Gereksinimleri Açıklandı

Geliştirici Free Range Games ve yayıncı North Beach Games, merakla beklenen eşli hayatta kalma oyunları The Lord of the Rings Return to Moria için PC sistem gereksinimlerini açıkladı.

San Francisco merkezli bağımsız oyun geliştiricisi Free Range Games ve yayıncı North Beach Games, The Lord of the Rings Return to Moria‘nın gold statüsüne ulaştığını ve 24 Ekim’de piyasaya sürüleceğini açıkladı. Bu duyurunun bir parçası olarak merakla beklenen sistem gereksinimleri de belli oldu. İşçilik odaklı hayatta kalma oyunu, bilgisayarınızın sınırlarını zorlamayacak türden bir donanım düzeyine sahip.

Return to Moria, minimum Intel Core i5 6600K veya AMD Ryzen 5 1600X işlemciye ihtiyaç duyarken, ekran kartı olarak NVIDIA GeForce GTX 1060 ya da AMD Radeon RX 480 istiyor. Oyunu çalıştırmak için gerekli RAM miktarı ise sadece 8 GB. Tüm bu özellikler bir araya geldiğinde, çoğu düşük kaliteli oyun bilgisayarı ve dizüstü bilgisayarın erişebileceği bir çıta oluşturuyor.

Return to Moria Sistem Gereksinimleri Oldukça Makul

Oyunu önerilen sistem gereksinimlerinde deneyimlemek için NVIDIA GeForce 2060 veya AMD Radeon RX 5700 XT ile eşleştirilmiş bir Intel Core i7 8700K veya AMD Ryzen 5 3600 CPU’ya ihtiyacınız olacak. RAM miktarı ikiye katlanarak 16 GB’a çıkıyor. The Lord of the Rings: Return to Moria’nın dosya boyutu ise oldukça makul. Oyun için bilgisayarınızda 20 GB yer açmanız yeterli olacak. Bununla birlikte resmi gereksinimlerde HDD yerine SSD tavsiye edildiğini belirtmekte fayda var.

Return to Moria sistem gereksinimleri

J.R.R. Tolkien tarafından yaratılan ikonik fantezi dünyası Orta Dünya’nın dördüncü çağında geçen hayatta kalma ve zanaatkarlık oyunu, Cücelerin Misty Mountains’ın altında yer alan efsanevi anayurdu Moria’yı geri almak için atıldıkları yeni bir macerayı takip ediyor. Oyuncular hayatta kalmak, üretmek, inşa etmek ve ikonik devasa madenleri keşfetmek için güçlerini birleştirecek. Onları bekleyen gizemli tehlikeler karşısında cesur kâşifler her zamankinden daha açıkgözlü olması gerekecek.

PC tarafında Epic Games Store‘a özel olan The Lord of the Rings: Return to Moria, 309 TL gibi son derece makul bir fiyat ile 24 Ekim‘de piyasaya sürülecek. Geliştirici Free Range Games, PlayStation 5 sürümün 5 Aralık’a ertelendiğini açıkladı. Xbox Series X|S için henüz bir tarih paylaşılmasa da, oyunun 2024’ün başlarında oyuncularla buluşması planlanıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.