Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last Remnant Steam’den Kaldırılıyor

The Last Remnant, mağazadan kaldırılıyor.

Square Enix, 2009 yılında çıkarmış olduğu başarılı JRPG oyunu The Last Remnant’ı 4 Eylül 2018 tarihinde satıştan kaldırıyor. Oyuna önceden sahip olanlar, 4 Eylül 2018 tarihinden sonra oyunu indirme imkanına sahip olacak. Ancak daha önce satın almadıysanız, 4 Eylül 2018’e kadar vaktiniz var. The Last Remnant, 4 Eylül 2018 tarihinde Steam mağazasından tamamen kaldırılacak. The Last Remnant, oyunu önceden almış olanların kütüphanesinde kalmaya devam edecek.

the last remnant steamden kaldiriliyor 1 e1535209492443

The Last Remnant, JRPG türü severleri için oldukça güzel bir alternatif. Yaşı eski olmasına rağmen, kendine özgü savaş sistemi oyuncuları oldukça tatmin ediyor. Ayrıca oyunda karakterlerin kendi kendilerini yükseltme özelliği de bulunuyor. Yaklaşık 35 saatlik bir oynanışı bulunan The Last Remnant, ilk oynanıştan sonra kendini tekrar oynatan nadir oyunlardan birisi. Ancak uyarmalıyız: JRPG türünden uzaksanız, The Last Remnant biraz zor gelebilir. Karmaşık bir yapısı olan The Last Remnant, daha önce JRPG oyunlarını oynamış ve tecrübe etmiş oyunculara daha çok hitap ediyor.

The Last Remnant şu an Steam üzerinde ₺17,99’a satılıyor. Eğer oyunu 4 Eylül 2018 tarihinde kaldırılmadan önce satın almak isterseniz buradaki bağlantıdan oyunun Steam mağazası sayfasına ulaşabilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.