Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us’ta Abby Rolünü Kim Oynayacak? Belli Oldu

The Last of Us dizisinin ortak yaratıcısı Craig Mazin, oyuncular arasında büyük heyecan uyandıran Abby rolünü oynaması için şimdiden bir aktrisin seçildiğini ima etti.

The Last of Us dizisinin ortak yaratıcısı Craig Mazin, geçtiğimiz günlerde The Hollywood Reporter‘a bir röportaj verdi. Senaristin sözlerinden, çok beğenilen HBO dizisinin yaratıcılarının tartışmalı karakter Abby’yi oynayacak oyuncuyu çoktan seçtikleri sonucuna vardık. Yapımcıya doğrudan bu rolün önceden belirlenmiş olup olmadığı soruldu.

Yapımcı, “Belki [gülüyor]. Grev bizi durdurdu ama biz rol seçimi yapıyorduk. Ele almak istediğimiz ilk karakter Abby’ydi.” ifadelerini kullandı. Abby, önümüzdeki sezon karakterlerin saflarına katılacak olan Shining’in bir üyesi olacak. Karakter, orijinal oyunun hayranları arasında güçlü duygular uyandırmıştı. Bununla birlikte, spoiler korkusuyla ayrıntıları açıklamayacağız.

The Last of Us’ta Abby Kim Olacak?

The Last of Us'ta Abby Kim Olacak?

Raporları sıklıkla doğrulanan bir sızıntı kaynağı, Abby rolü için seçilen aktrisin Hunters and The Wilds’tan tanınan Shannon Berry olduğunu iddia etti. Hollywood’daki grevler nedeniyle resmi onay için biraz daha beklememiz gerekecek.

Hatırlayın, Craig Mazin’in son dönemde hayranlarını şaşırttığı tek bilgi tartışmalı karakterin oyuncu seçimi haberi değil. Yapımcı ayrıca The Last Of Us’ın üç ila beş sezonunu çekmeyi planladığını ancak en uygun sayının dört olduğunu düşündüğünü açıkladı. Mazin ayrıca önümüzdeki sezonda herkesin ölebileceğini ve hiçbir karakterin kendini güvende hissedemeyeceğini duyurdu.

Dizinin ikinci sezonunun prömiyerinin 2025’te yapılması planlanıyor. Peki, sizce Abby rolü için Shannon Berry uygun bir seçim mi? Karakter ve oyuncunun benzediğini düşünüyor musunuz? Düşüncelerinizi aşağıdaki yorumlar kısmında görmeyi çok isteriz!

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.