Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us Remake, Bu Yıl Çıkış Yapabilir

Hakkında çokça sızıntı haberi yapılan The Last of Ud Remake, bu yılın yarısında çıkıyor olabilir. Sızıntı iki ayrı güvenilir kaynaklardan geldi.

Naughty Dog’un geliştirdiği ve hakkında sıkça sızıntı yapılan ancak henüz resmi olarak duyurulmamış oyunu The Last of Us Remake’in, PlayStation 5 için bu yılın sonunda çıkacağı bildirildi. The Last of Us Remake’in PlayStation 5′te çıkış yapma konusu ilk olarak Nisan 2021‘de duyurulmuştu. Bloomberg’in açıkladığı bu habere göre, Sony’nin Naughty Dog’u devralması istenmeden önce proje çoktan hazırlık aşamasındaydı.

Bu yılın başlarında Naughty Dog’un QA ekibinin bir üyesinin özgeçmişine unannounced remake eklemesiyle, oyunun geliştirildiğine dair başka bir kanıt ortaya çıktı. Yine de Last of Us Remake hakkında resmi bir açıklama olmasa da, muhabir Jeff Grubb’un 2022’de oyunun piyasaya sürüleceğini iddia etmesiyle projenin söylentileri dönmeye devam ediyor.

The Last of Us Remake 2022 Sonlarında Geliyor

The Last of Us Remake

Grubb, Kinda Funny Gamescast‘in son bölümünde oyunun remake’i hakkında; “Bu yıl çıkacağı söylentisini duymaya devam ediyorum, 2022 yılının tatil zamanlarında oyun lansmanıyla karşılaşacağımıza eminim.” dedi. Muhabir Grubb’un iddiası, güvenilir sızdırıcı Tom Henderson’ın ocak ayında PS5 projesinin neredeyse bittiğini ve 2022’nin ikinci yarısında piyasaya sürülebileceğini açıkladıktan hemen sonra geldi.

Yalnızca tek kişiden değil, haberi birden fazla kişiden duyduğunu da söyledi. Yaygın olarak söylentileri dolaşan remake haberlerinin yanı sıra Naughty Dog, The Last of Us 2 için uzun zamandır beklenen çok oyunculu mod üzerinde çalıştığını doğruladı. Ayrıca geliştirici, HBO’nun şu anda geliştirdiği bir dizi serisinde de ortak olarak yer alıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.