Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us Part 2 Remastered’ın Ön Yükleme Tarihi Belli Oldu

Ön siparişlerin 12 Ocak'ta ön yüklenebilecek. Orijinalin yükleme boyutuna yakın, 76.164 GB'lık bir indirme boyutu olacak.

The Last of Us Part 2 Remastered, 19 Ocak 2024’te PlayStation 5’te 899 TL fiyatla satışa sunulacak. Temel oyuna sahipseniz, bu, yeni özellikler ve içerik için 180 TL civarında bir yükseltme ücreti ödemeniz yeterli olacak. Peki, güncellenen sürümünün boyutu ne kadar olacak? Ön yükleme için konsolda ne kadar yer açmanız gerekecek? Gelin, bakalım.

Twitter’daki @PlaystationSize’a göre, oyun 76.164 GB yer kaplayacak ve ilk versiyonun sürüm numarası 1.000.020 olacak. Oyunun PS4 sürümünün 78,3 yükleme boyutundan biraz daha küçük olsa da, indirmek için 100 GB boş alana ihtiyacınız olabileceğinin de altını çizelim. Ön yüklemenin de 12 Ocak gece yarısı başlayacağı bildirildi ancak oyunu yalnızca ön sipariş verenler ön yükleyebilecek.

The Last of Us Part 2 Remastered İçerikleri

The Last of Us Part 2 Remastered'ın Ön Yükleme Tarihi Belli Oldu

Daha fazla ayrıntı ve önümüzdeki haftalarda Naughty Dog‘un resmi onayı için bizi takip etmeye devam edin. Last of Us Part 2 Remastered’da iyileştirilmiş görseller, iki grafik modu, geliştirici yorumları ve final oyunda yer almayan üç Kayıp Seviye yer alacak. Her biri benzersiz yeteneklere sahip on oynanabilir karakter içeren yeni bir rogue-like hayatta kalma modu olan No Return de dahil.

The Last of Us Part 2 Remastered: No Return isimli modda; Abby, Dina, Ellie, Jesse, Lev, Manny, Mel, Tommy, Yara ve Joel olmak üzere 10 oynanabilir karakter olacak ve bu modda ölüm kalıcı olacak. Koşunun ortasında ölürseniz, o koşu için biriken tüm silahları, eşyaları ve yükseltmeleri kaybedecek ve yeni bir dizi rastgele senaryoyla yeniden başlayacaksınız. Başarılı koşuların ardından ise bir sonraki dövüşünüze hazırlanabileceğiniz ve seçebileceğiniz bir Sığınak’a döneceksiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.