Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us Part 2 Remastered: No Return Modu Tanıtıldı

The Last of Us Part 2 Remastered: No Return modu hakkında yeni detaylar ve oynanış videosu yayımlandı.

The Last of Us Part 2 Remastered: No Return modunun detayları yayımlandı. Last of Us serisi şu anda ilginç bir durumda, zira geçtiğimiz yıl birçok iniş ve çıkış yaşandı. Oyun serisinin HBO uyarlaması büyük beğeni topladı ve Joel ve Ellie’nin hikayesini yeni bir kitleyle buluşturdu. Bunun yanı sıra serinin ilk oyunu PC’ye geldi ancak berbat durumda çıkış yaparak serinin itibarını yerle bir etti.

Bunun üzerine, hiç de gerekli olmadığı düşünülen The Last of Us Part 2 Remastered duyuruldu ve oyuncuları ikiye böldü. Hala taş gibi görünen bir oyuna gitar çalma gibi ufak tefek yenilikler ekleyerek “Remastered” adı altında satışa sunulması büyük tepki çekti. Yine de, No Return (Geri Dönüş Yok) isimli yeni bir mod hayranları heyecanlandırmaya yetti.

The Last of Us Part 2 Remastered: No Return Nedir?

The Last of Us Part 2 Remastered No Return Nedir

No Return, Part 2’deki çeşitli oynanabilir karakterleri içerecek şekilde ayarlanmış tamamen yeni bir rogue-like hayatta kalma modu olacak. Yeni mod, oyuncuların kendi yollarını seçmelerine ve rastgele karşılaşmalar boyunca becerilerini test etmelerine olanak tanıyacak ve oyunda yer alan birçok ikonik mekana yeniden götürecek.

Abby, Dina, Ellie, Jesse, Lev, Manny, Mel, Tommy, Yara ve Joel olmak üzere 10 oynanabilir karakter olacak ve bu modda ölüm kalıcı olacak. Koşunun ortasında ölürseniz, o koşu için biriken tüm silahları, eşyaları ve yükseltmeleri kaybedecek ve yeni bir dizi rastgele senaryoyla yeniden başlayacaksınız. Başarılı koşuların ardından ise bir sonraki dövüşünüze hazırlanabileceğiniz ve seçebileceğiniz bir Sığınak’a döneceksiniz.

Bir koşunun sonuna kadar ulaşırsanız, The Last of Us Part 2 Remastered’ın bazılarına karşı art arda kilidi açılmış altı boss karşılaşmasından biriyle karşılaşacaksınız. Bir sonraki koşu, bir öncekinden farklı olacak ve her oynadığınızda yeni karşılaşmalar sunacak. Geri Dönüş Yok’un zorlukları dört farklı türe ayrılacak ve size her seferinde farklı senaryolar sunacak.

53363349539 74d5a48de5 h

Oyunları daha da benzersiz kılmak için çeşitli “modifikasyonlar ve kumarlar” da olacak. Koşular rastgele olmasına rağmen, The Last of Us Part 2 Remastered: No Return’ün oynanışını etkileyen çeşitli faktörleri açıp kapatmanıza olanak tanıyan özel koşuları ayrı ayrı da seçebileceksiniz. Son olarak, bir liderlik tablosunda diğer oyuncularla da yarışabileceksiniz.

Last of Us Part 2 Remastered, 19 Ocak 2024‘te PlayStation 5 için çıkış yapacak. Oyunun fiyatı 899 TL olarak belirlendi.

İlgili Yazılar

Last of Us Part 2 Remastered Resmi Olarak Duyuruldu

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.