Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us Part 1 PC Sürümü Ön Siparişe Açıldı

Bu yılki The Game Awards 2022'de gösterilen bir duyuru fragmanı, The Last of Us Part 1'in PC çıkış tarihini öğrenmemizi sağladı. Hemen ardından, oyunun ön sipariş süreci başladı.

The Last of Us Part 1 PC sürümünün çıkış tarihi belli oldu ve oyunun ön sipariş süreci başladı. Birçok kişi tarafından neslinin en iyi kıyamet sonrası oyunlarından biri olarak kabul edilen orijinal TLoU, paramparça olmuş bir dünyada, yıldız performansları ve ilgi çekici aksiyonla tamamlanan üzücü hayatta kalma hikayesiyle bir dizi övgü ve ödül aldı.

PlayStation 5 sürümünü baz alacak The Last of Us Part 1 Steam versiyonu, güncellenmiş görseller, iyileştirilmiş karakter modelleri ve oynanışta ince ayarlarla yeniden oluşturulmuş olmasına rağmen, bazıları stüdyonun 10 yıldan daha eski bir oyunu yeniden yapması konusunda endişeliydi ancak yeniden yapım yine övgü dolu eleştirilerle karşılandı.

The Last of Us Part 1 PC Çıkış Tarihi Belli Oldu

The Last of Us Part 1 PC

The Last of Us Part 1 PC, 3 Mart 2023‘te çıkış yapacak. Oyunun çıkış yapacağı tarih, 8 Aralık’ta gerçekleşen The Game Awards 2022’de oldukça dramatik bir fragman ile duyuruldu. Bununla birlikte, tanıtımdaki görüntülerin oyunun PS5 versiyonundan çekildiğini belirtelim, bu nedenle PC sürümünün nasıl görüneceği henüz belli değil.

Bunun da ötesinde, 15 Ocak’ta yayınlanmaya başlayacak olan The Last of Us’ın HBO uyarlamasından da bahsedelim. Resident Evil, Sonic the Hedgehog ve Uncharted. TLoU dizisi oyunun yeniden anlatımı olmayacak ancak kaynak materyalden esinlenen birkaç nokta olacak. Dizinin oyun kadar sevilip sevilmeyeceği ise dizi çıkınca belli olacak.

The Last of Us Part 1 Steam’de 599 TL karşılığında ön siparişe açıldı. Oyunun PC sürümünde hem Türkçe altyazı hem de Türkçe dublaj desteği yer alacak. Maalesef The Last of Us Part 1 PC sistem gereksinimleri henüz belli olmadı ancak hiçbir bilgiyi kaçırmamak için bizleri takibe alabilirsiniz! Dramatik duyuru fragmanını ise aşağıdan izleyebilirsiniz:

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.