Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last Of Us Oyununun Tess’i Hayatını Kaybetti

24 ve Bosch gibi ünlü televizyon dizilerinin yanı sıra 2013 yapımı The Last of Us oyununda Tess karakterini canlandıran oyuncu Annie Wersching, 45 yaşında hayatını kaybetti. Ünlü aktris, iki yıldır kanser hastalığıyla mücadele ediyordu.

Bugünlerde HBO’nun dizi uyarlamasıyla adından söz ettiren The Last of Us‘ta Tess karakterine hayat veren ünlü oyuncu Annie Wersching, kanserle savaşını kaybetti. Bir dönemin en çok izlenen televizyon dizilerinden 24 ile şöhreti yakalayan Amerikalı aktris, henüz 45 yaşında sevenlerine veda etti. Wersching’in ölümü, menajeri Craig Schneider aracılığıyla duyuruldu.

2020 yılında kansere yakalanan başarılı oyuncu, o zamandan bu yana amansız hastalıkla mücadele ediyordu. Wersching’in ölümü sonrası oyuncunun ailesine mali destek sağlamak için bir GoFundMe kampanyası hayata geçirildi. Naughty Dog’un eş başkanı ve The Last of Us oyununun mimarı Neil Druckmann, üzüntüsünü şu sözlerle dile getirdi: “Güzel bir sanatçıyı ve insanı kaybettik. Kalbim parçalandı. Düşüncelerim ve dualarım sevdikleriyle”

Annie Wersching, Kanserle Mücadele Ediyordu

the last of us tess

Druckmann’ın yanı sıra Wersching’in rol aldığı The Vampire Diaries, The Rookie ve Star Trek: Picard gibi dizilerin yapımcıları da kişisel sosyal medya hesaplarından taziye mesajları paylaştılar. Ünlü oyuncunun televizyon macerası 2002 yılında Star Trek: Enterprise ile başladı. General Hospital’da Amelia Joffe ve üne kavuşacağı 24’te Renee Walker rollerini üstlenmeden önce Frasier, Supernatural ve Charmed dahil olmak üzere çeşitli dizilerde izleyici karşısına çıkan Wersching, başarılı bir kariyere sahipti.

2020 yılında kanser teşhisi konulan Amerikalı aktris, sonraki iki yıl boyunca oyunculuğa devam etti. Timeless, The Vampire Diaries, Extant, Runaways ve The Rookie gibi yapımlarda da yer alan Wersching’in 12, 9 ve 4 yaşlarında üç çocuğu bulunuyordu. Son dönemde durumu ağırlaştığı bildirilen ünlü oyuncunun ölümüne dair detaylı bir açıklama yapılmadı.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.