Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us Multiplayer İçin Sevindiren Gelişme: Yolda!

The Last of Us Multiplayer projesinin bir dönem rafa kaldırıldığı iddiaları son buldu. Oyun resmi olarak arka planda geliştiriliyor.

Büyük çaplı projelerle ön plana çıkan Naughty Dog ekibinden yeni açıklamalar yapıldı. Oyun yönetmeni Vinit Agarwal bağımsız olarak geliştirilen ve uzun süredir sessizliğe bürünen Multiplayer proje için hala geliştirilme aşamasında olduğunu doğruladı.

The Last of Us serisinin birinci ve ikinci oyunlarıyla büyük ses getiren ekip şu anda serinin yeni oyunu yani Part III’ü (söylenti) ve yan oyun TLOU Multiplayer’ı geliştiriyor. Yan oyundan yıllar önce duyurulmuş olmasına rağmen hala somut detaylar alamıyor ve sadece geliştirilme aşamasında olduğunu biliyorduk. Hatta yakın zamanda projenin rafa kaldırıldığı iddiaları ortaya çıktı.

The Last of Us Multiplayer Yolda

Çevrimiçi özelliklere sahip olacak bağımsız Multiplayer projesi için iddia edilen rafa kaldırılma olaylarının ardından yeni bir açıklama geldi. Bu açıklamayla beraber oyunun resmi olarak arka planda geliştirildiğini öğrendik. Bu haber Super Mario Bros. Wonder oyunuyla alakalı X platformunda yayınlanan alakasız bir gönderiyle ortaya çıktı.

The Last of Us Multiplayer

Yılın başlarında Bloomberg’den Jason Schreier oyunun geliştirilmesinin yavaşladığını iddia etmişti. Daha sonra bu raporun ardından Naughty Dog’un oyunu sessizce iptal ettiğine dair çeşitli söylentiler yayılmaya başladı. Hatta o dönem X’te ViewerAnon adlı bir kullanıcı bu projenin artık “ölü” olduğunu dile getirdi. Bloomberg’in raporunun doğru olduğundan emin olsak da bizzat oyun yönetmeninin yaptığı açıklamalar bekleyenlere su serpti.

Naughty Dog tarafından geliştirilen The Last of Us’ın çok oyunculu projesi başlangıçta The Last of Us Part 2‘nin bir parçası olacaktı. Ancak geldiğimiz noktada Part 2 çıkışını gerçekleştirdi ve bu proje için bekleyiş hala sürüyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.