Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

HBO yayınlanacak olan The Last of Us dizisinin ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmanda karakterlerden, orijinal hikayedeki anlara kadar birçok şey dikkat çekiyor.

HBO’nun The Last of Us dizisi için bize ilk tanıtım görselini göstermesinden bu yana tam bir yıl geçti. Dizinin gelecek yıl yayınlanacağını öğrenmenin yanı sıra, diziye dair ilk fragmanı da görme şansı yakaladık.

HBO’nun bugün yayınladığı resmi tanıtım fragmanını bugünden itibaren izleyebilirsiniz. Yaklaşık bir buçuk dakika boyunca, cordyceps virüsü ve kırmızı Firefly logosu hakkında bilgiler de dahil olmak üzere oyunlardan ilham alan bol miktarda ikonografi görüyoruz. Ayrıca, enfekte olmuş bir insanın korkunç son aşaması olan Clicker’ı da öğreniyoruz.

The Last of Us Dizisi Orijinal Hikayeden Biraz Farklı Olacak

The Last of Us Dizisi

The Last of Us oynayanlar, baş kahraman Ellie‘nin bu tür enfeksiyonlara karşı bağışıklığı olduğunu biliyorlardır. Bu durum da diğer kahramanımız Joel’in ona göz kulak olmasına neden oluyor. Fragman ayrıca Tess rolünde Anna Torv‘un ve Bill rolünde Nick Offerman‘ın yer aldığını gösteriyor. Ve video, karakter görünümlerinin yanı sıra şehrin sokaklarından karlı dağlara kadar oyunda yer alan anları yansıtan çekimleri de içeriyor.

Chernobyl ve Last of Us oyunlarının yönetmenleri Craig Mazin ve Neill Druckmann da dizinin arka planında yer alıyor. İkili bu uyarlamayı birlikte geliştirdi ve Druckmann, ayrıca birkaç bölümü de yönetti. Dizinin, orijinal hikayenin dışında kalan anları içereceği doğrulanmış olsa da yönetmenlerin, oyundaki olayları yakından takip etmeleri bekleniyor. The Last of Us, 2023’te HBO’da yayınlanacak ancak henüz kesin bir çıkış tarihi belirlenmedi.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.