Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us Dizisinin İlk Bölümünü Kaç Kişi İzledi?

Aynı adlı ünlü video oyununa dayanan The Last of Us dizisi, pazar günü yayınlanan ilk bölümüyle 4,7 milyon izleyiciye ulaştı. Görkemli bir açılışa imza atan uyarlama, HBO dizileri arasında en büyük ikinci açılışı yaptı.

İlk olarak 2020 yılında duyurulan The Last of Us dizisi, soluksuz bir bekleyişin ardından pazar günü izleyici karşısına çıktı. İlk bölümün ulaştığı beğeni düzeyi ve reytingler, çok sayıda kötü örnekle dolu olan oyun uyarlamalarının makus tarihinin nihayet alt edildiğini gösteriyor. Aynı adlı efsanevi PlayStation oyununun mimarı Neil Druckmann ve Craig Mazin tarafından ortaklaşa yaratılan seri, HBO’nun platformlarında 4,7 milyon izleyiciye ulaştı.

The Last of Us, son 10 yılda HBO dizileri arasında en büyük ikinci açılışa imza attı. Zirvede, birinci bölümüyle yaklaşık 10 milyon kişi tarafından seyredilen House of the Dragon bulunuyor. HBO ve HBO Max’in başkanı ve CEO’su Casey Bloys, “Serinin ve oyunun hayranlarının bu ikonik hikayeyi yeni bir şekilde deneyimlediklerini görmekten heyecan duyuyoruz ve onlara bunun başarıya ulaşmasına yardımcı oldukları için şükranlarımızı sunuyoruz” dedi.

The Last of Us Dizisi 4,7 Milyon İzleyiciye Ulaştı

the last of us dizisi hbo

Projeyi hayata geçirmek için yorulmadan çalışan Craig Mazin, Neil Druckmann, set ekibi ve oyuncuları tebrik eden Bloys, “Dünyanın dört bir yanındaki hayranların sezonun geri kalanında keyifle vakit geçirmesini dört gözle bekliyoruz” şeklinde konuştu. Öte yandan 4,7 milyon izleyici, pazar akşamı HBO’daki ilk gösterimi, gecenin ilerleyen saatlerinde tekrarları ve HBO Max’teki yayını kapsıyor. House of Dragon’un birinci bölümde ulaştığı seyirci sayısının yarısından fazlası streaming yoluyla gelmişti.

Başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey‘in olduğu The Last of Us dizisi, gizemli bir mantar salgınının medeniyeti yok ettiği ve insanları korkunç canavarlara dönüştürdüğü kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Serinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler arasında Gabriel Luna, Merle Dandridge, Anna Torv, Nico Parker ve Nick Offerman da bulunuyor. Diziyi BluTV platformundan izleyebilirsiniz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.