Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last Of Us Dizisinden Üzen Haber

HBO, heyecanla beklenen The Last Of Us dizisinin bu yıl yayınlanmayacağını açıkladı. Prodüksiyon çalışmalarının devam ettiği seri, 2023'ün başında çıkış yapacak.

Naughty Dog’un efsanevi PlayStation oyunu The Last Of Us, ikonik evrenini ve karakterlerini televizyona taşıyacak. Chernobyl’in yazarı Craig Mazin ve Naughty Dog’un eş başkanı Neil Druckmann tarafından yaratılan dizinin küçük bir ihtimal de olsa bu sene yayınlanabileceği konuşuluyordu.

Deadline‘a konuşan HBO ve HBO Max içerik sorumlusu Casey Bloys, The Last Of Us dizisinin gelecek yıl erken bir tarihte başlayacağını açıkladı. Kanada’daki çekimlerin halen devam ettiğini belirten Bloys, “Craig Mazin bizim için Chernobyl’i yaptı. O, harika bir yazar ve yönetmen. Gördüklerim harika görünüyor. Bu yüzden heyecanlıyım ama 2022’de yayınlanmayacak” şeklinde konuştu.

The Last Of Us Dizisi Bu Yıl Yayınlanmayacak

The Last of Us dizi
TLOU dizisinin başrolünde Pedro Pascal ve Bella Ramsey yer alıyor.

The Last of Us dizisi, kıyamet sonrası bir dünyada hayatta kalmaya çalışan Joel (Pedro Pascal) ve Ellie‘yi (Bella Ramsey) takip ediyor. Diğer oyuncular arasında Tess rolünde Anna Torv, Bill rolünde Nick Offerman, Frank rolünde Murray Bartlett, Tommy rolünde Gabriel Luna ve Marlene rolünde Merle Dandridge yer alıyor.

İkonik oyunun yaratıcısı Neil Druckmann, dizinin bazı bölümlerinde yönetmenlik görevini de üstleniyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak olan TLOU dizisi, kesin tarih bilinmemekle birlikte 2023 yılında HBO Max‘te prömiyer yapacak. Dijital yayın platformunun bu sene içerisinde Türkiye pazarında faaliyet göstermesi bekleniyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.