Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us Dizi Uyarlaması İçin Tarih Belli Oldu!

HBO tarafından hayata geçirilen The Last of Us dizi uyarlamasının 2023 yılının başında izleyici karşısına çıkacağı açıklandı.

Video oyun tarihinin en etkileyici hikayelerinden birine sahip olan The Last of Us, bu kez dizi olarak karşımıza çıkacak. PlayStation klasiğinin uyarlaması, Game of Thrones, The Sopranos ve Westworld gibi ünlü serilerin arkasındaki HBO tarafından hayata geçiriliyor. Daha önce projeden pek çok fotoğraf gördük, ancak şimdi yayın penceresi hakkında da bir bilgiye sahibiz.

Henüz net bir çıkış tarihi açıklanmamasına rağmen, The Last of Us dizi uyarlamasının ne zaman izleyici karşısına çıkacağı biraz daha netleşmiş gibi görünüyor. The Hollywood Reporter‘a verdiği röportajda konuşan HBO ve HBO Max’in içerik direktörü Casey Bloys, dizinin muhtelemen 2023 yılının başında yayınlanacağını söyledi.

The Last of Us Dizisi 2023’ün Başlarında Geliyor

the last of us dizi

Bu yayın penceresi, son zamanlarda yayılan söylentilerle uyum gösteriyor. Herhangi bir değişiklik olmadığı takdirde çekimleri tamamlanan TLOU dizisini gelecek yılın ilk yarısında izleme şansı elde edeceğiz. Pedro Pascal’ın Joel ve Bella Ramsey’in Ellie rolünde oynadığı HBO’nun The Last of Us dizisi, PS5 sürümü 2 Eylül’de piyasaya sürülecek olan ilk oyunun hikayesini takip edecek.

Proje, The Last of Us serisinin yaratıcısı ve Naughty Dog’un başkanı Neil Druckmann ile Chernobyl’in yazarı Craig Mazin tarafından kaleme alınıyor. Druckmann ayrıca bazı bölümlerde yönetmenlik görevini de üstlenecek. Dizide Pascal ve Ramsey’in yanı sıra Tommy rolünde Gabriel Luna, Sarah rolünde Nico Parker ve Marlene rolünde Merle Dandridge olacak. İlk sezonu 10 bölümden oluşacak dizi, HBO Max‘te yayınlanacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.