Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us Dizisinden İlk Fragman!

HBO Max platformunda izleyici karşısına çıkacak olan The Last of Us uyarlamasından ilk fragman nihayet paylaşıldı.

HBO, The Last of Us dizisi dahil yaklaşmakta olan projelerini tanıttığı kısa bir video paylaştı. Bunların arasında en dikkat çekenlerden biri de elbette Naughty Dog’un efsanevi PlayStation oyununun uyarlaması oldu. Fragmanda Nico Parker’ı Sarah olarak, Bella Ramsey’i Ellie olarak, Pedro Pascal’ı Joel olarak ve Nick Offerman’ı ise Bill olarak görüyoruz.

HBO’nun paylaştığı videonun uzunluğu 1 dakika 44 saniye. Bunun 22 saniyesini The Last of Us dizisinden sahneler oluşturuyor. Dilerseniz yazının sonundaki tanıtım fragmanında 1:44‘e atlayarak söz konusu görüntüleri izleyebilirsiniz.

The Last of Us Dizisi HBO Max’te Yayınlanacak

the last of us dizi

İkonik oyunun yaratıcısı ve Naughty Dog’un başkan yardımcısı Neil Druckmann, dizi uyarlamasının oyundaki birçok sahneyi ekrana taşıyacağını söylemişti. Nitekim paylaşılan kesitte Joel’in Ellie’ye söylediği “Kaybettiklerim hakkında hiçbir fikrin yok” ifadesi birebir oyunda da yer alıyor. The Last of Us serisine aşina olanlar, bunun gibi daha birçok sahneyi dizide de görecekler.

The Last of Us dizisi, bir başka HBO yapımı olan Chernoby’in yaratıcısı Craig Mazin tarafından hayata geçiriliyor. Druckmann, hikaye başta olmak üzere birçok süreçte Mazin ile ortak çalışıyor. Ünlü isim ayrıca dizinin bazı bölümlerinde yönetmen koltuğunda da oturacak. Geçtiğimiz ay The Hollywood Reporter‘a bir röportaj veren HBO ve HBO Max’in içerik direktörü Casey Bloys, dizinin muhtemelen 2023 yılının başında yayınlanacağını söylemişti.

The Last of Us Dizisinden İlk Video

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.