Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us BluTV Platformunda Yayınlanacak!

HBO Max platformunda çıkış yapacak olan The Last of Us dizisinin, Türkiye'de BluTV tarafından yayınlanacağı resmi olarak duyuruldu.

Naughty Dog ve Sony tarafından oluşturulan, hayatta kalma temalı korku oyunu The Last of Us’ın bir dizi uyarlamasına konu olduğunu biliyorduk. Dizinin duyurusu ve dizi ile ilgili ilk görüntüler geçen yıl yayınlanmıştı. Ardından oyunun hayranları, diziyi izlemek için sabırsızlandıklarını sıkça belirtmişti.

Chernobyl ve Last of Us oyunlarının yönetmenleri Craig Mazin ve Neill Druckmann da dizi için çalışması yüreklere su serpti. Çünkü oyuncular çoğunlukla, dizinin oyun hikayesinden kopabileceği konusunda endişeliydi.

The Last of Us 16 Ocak’ta Türkiye’de Yayınlanacak

The Last of Us

Game of Thrones kadrosunda yer alan Pedro Pascal ve Bella Ramsey’nin yer alacağı uyarlama, HBO tarafından geliştirildi. Söylenenlere göre ise dizinin ilk sezonuna toplam 100 milyon dolar bütçe ayrıldı. Türkiye’de HBO platformu bulunmadığı için, ülkemizdeki hayranlar diziyi nerede izleyeceğini oldukça merak etti. Ardından dizinin  BluTV‘de yayınlanacağı iddiası ortaya çıktı ve bu konuda resmi bir açıklama gelmedi.

Şimdi ise nihayet resmi BluTV Twitter hesabı, The Last of Us’ın 16 Ocak 2023’te platformda yer alacağını duyurdu. Meraklı izleyiciler tweetin altına oldukça güzel yorumlar eklerken, birçok kişi de destek amaçlı yeni hesaplar açtıklarını belirtti.

Discovery ile de çalışan ve bünyesinde birçok yabancı yapım bulunduran BluTV’nin üyeliği şu anda aylık 30 TL. Eğer yapımı merak ediyorsanız bence platformun üyelik fiyatı oldukça uygun. Dizi 15 Ocak’ta HBO’da yayınlanacak ve ertesi gün Türkiye’de yayına girecek.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.