Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us 2 Hayranı Ellie’yi GTA Online’a Getirdi

The Last of Us 2 hayranı olan bir geliştirici, oyunun başrolü Ellie'yi Grand Theft Auto Online'a getirmek için birtakım geliştirmeler yaptı.

The Last of Us 2 hayranları seriye olan sevgilerini birçok farklı şekilde gösterdiler ve hayranların yaptığı şeyler genellikle seriye duydukları beğeniyi göstermenin en yaygın yoluydu. Ancak bir The Last of Us 2 hayranı, GTA Online’ı Ellie olarak oynamak için oyunda bir karakter oluşturdu.

Bu olay, hayranların bir video oyunundan baş karakterden tam olarak yararlandığı ilk sefer deği. Örneğin, yine bir hayran geliştirici Abby’yi The Sims 4’e getirmeyi başardı ve WLF üyesinin yüz özelliklerini ve kendine özgü örgülü saçlarını mükemmel bir şekilde oluşturdu. 

Bu The Last of Us 2 Hayranlarının Yaptığı İlk Geliştirme Değil

The Last of Us 2

Reddit kullanıcısı Broozyr, Last of Us 2 temalı GTA Online’ı geliştiren kişidir ve Ellie’nin sürümleri hakkında takdir edilecek çok şey var. Ellie’nin bağcıklı saç modeli, renk uyumuyla çok iyi bir şekilde temsil ediliyor. Kotları yırtılmış, onları sık sık giyilmiş gibi gösteriyor. Karakterin bir kıyamet sırasında hayatta kalma ihtiyacı göz önüne alındığında uygun bir dokunuş. Ayrıca oyunda görülen kıyafetlerin aynısı olan bir tişört ve bir gömlek giyiyor.

Nora’nın ölümü gibi bazı önemli The Last of Us 2 sahnelerinde yer aldığı için hayranların kıyafete çok aşina olması gerekirken, karakter yaratımını gerçekten bir araya getiren Ellie’nin kolundaki detay. Kolunu bir karga dövmesi kaplıyor ve tasarım Ellie’nin güvesinden ve yapraklarından kesinlikle farklı olsa da, büyük bir dövmenin genel konseptini yakalıyor. Ellie’nin dövmesine saygı gösterilmesinin yanı sıra, hayatta kalan sevgili, özellikle önemli olan da dahil olmak üzere bazı bileklik takıyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.