Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us 1. Sezon Fragmanı Yayınlandı

Merakla beklenen The Last of Us dizisinin 1. Sezon fragmanı yayınlandı.

The Last of Us 1. Sezon fragmanı paylaşıldı. Muhtemelen 2023’ün en çok beklenen yeni dizilerinden biri, hikaye anlatımı hakkında bir milyon kötü yorum alan hit PlayStation oyunu The Last of Us’ın HBO uyarlamasıdır.

Bir süredir bu dizi hakkında konuşuyoruz ve artık dizinin çıkışına sadece haftalar kaldı. Birkaç kısa tanıtım videosunun ve karakter posterinin ardından viral olacağı kesin olan dizinin yapımcıları nihayet çıkış fragmanını yayınladı. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla, HBO kalitesini buram buram hissediyoruz. Müzik seçimleri bir yana, biz bu fragmana bayıldık.

The Last of Us 1. Sezon Fragmanı

The Last of Us 1. Sezon

Müzik seçimi bir yana, bunun oldukça harika bir fragman olduğunu düşünüyoruz ve kesinlikle bu dizinin House of the Dragon’dan daha iyi olacağına dair umutluyuz. Tabii ki, umutlanmamız da The Last of Us 1. Sezon üzerinde çalışan ekibin payı çok büyük. Dizinin arkasında Chernobyl‘i yapan ekip var.

Chernobyl, şimdiye kadar gördüğümüz en rahatsız edici ve en kaliteli dizilerden biri ve bu The Last of Us’ın Neil Druckmann’ın bebeği olduğunu düşünürsek, onun mirasına uymayan herhangi bir şeyin dizinin içerisinde yer alarak seyircilere ulaşmasını isteyeceğinden şüpheliyiz.

Yıldız oyuncu kadrosu ve bazı harika görseller ekleyin ve The Last of Us 1. Sezon, Warner Bros. Discovery’de işleri yöneten adam gerçek bir iş parçası olsa bile, HBO Max aboneliği başlatmak için gerçek bir neden ancak maalesef HBO’nun Türkiye’ye gelmeyeceğini çok yakın zamanda öğrendik.

The Last of Us 1. Sezon, 15 Ocak’ta HBO ve HBO Max’te yayınlanacak. Daha çok, her şeyden çabucak sıkılan ve ilk çıkışından bu yana oyunu oynamayan biriyseniz, hala oyuna göz atmak için bir aydan fazla zamanınız olduğunu da hatırlatalım.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.