Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us 1. Sezon Bölüm Süreleri

HBO'nun, aynı adlı video oyunundan diziye uyarladığı The Last of Us, televizyondaki macerasına başladı. Peki, birinci sezondaki bölümlerin süreleri ne kadar? İşte cevabı

İki yılı aşkın bir süredir yapım aşamasında olan The Last of Us dizisi, geçtiğimiz pazar günü yayınlanan ilk bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Aynı adlı efsanesi PlayStation oyununun hikayesini televizyona taşıyan uyarlama, sırtına yüklenen yüksek beklentinin altında ezilmedi ve atmosferiyle büyük bir beğeni topladı. Önümüzde sekiz bölümün daha olduğunu düşünerek peşin bir hükümde bulunmak zor, ancak HBO‘nun oyun serisine aşina olanları üzmeyecek bir iş ortaya çıkardığını söylemek mümkün.

Oyunun mimarı Neil Druckmann ve mini dizi Chernoby’in yaratıcısı Craig Mazin‘in ortaklaşa hayata geçirdiği The Last of Us dizisi, temel olarak PlayStation serisine dayansa da, zamanla oyundan uzaklaşıp kendi hikayesini yazabilir. Yine de orijinaline bu kadar sadık bir yapımla karşılaşmak gerçekten mutluluk verici. Pazar günü yayınlanan ve tekrarlarıyla birlikte 4,7 milyon izleyici tarafından izlenen birinci bölüm, 81 dakikalık bir seyir sunmuştu.

The Last of Us BluTV’de Yayınlanıyor

the last of us 1. sezon

Peki, diğer bölümlerin süreleri ne kadar olacak? Dokuz bölümden oluşan ilk sezonun en uzun bölümünü geride bıraktık. 22 Ocak’ta yayınlanacak olan The Last of Us 2. bölüm ise 53 dakika sürecek. Heyecan dozunun biraz daha artacağı 3. bölümün uzunluğu ise 76 dakika olacak, ki bu da sezonunun en uzun ikinci bölümünü izleyeceğimiz anlamına geliyor. Kalan diğer bölümlerin süreleri ise 43 dakika ila 59 dakika arasında değişiyor.

Yeni bölümler, her pazar BluTV‘de yayınlanıyor. Başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey‘in olduğu The Last of Us dizisi, gizemli bir mantar salgınının medeniyeti yok ettiği ve insanları korkunç canavarlara dönüştürdüğü kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor. Serinin oyuncu kadrosundaki diğer isimler arasında Gabriel Luna, Merle Dandridge, Anna Torv, Nico Parker ve Nick Offerman da bulunuyor. Birinci sezonun bölüm süreleri şöyle:

The Last of Us 1. Sezon Bölüm Süreleri

 • 1. Bölüm – 81 dakika
 • 2. Bölüm – 53 dakika
 • 3. Bölüm – 76 dakika
 • 4. Bölüm – 46 dakika
 • 5. Bölüm – 59 dakika
 • 6. Bölüm – 59 dakika
 • 7. Bölüm – 56 dakika
 • 8. Bölüm – 51 dakika
 • 9. Bölüm – 43 dakika

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

  Yorum Yaz

  Email adresiniz yayınlanmayacak.

  Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.