Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Last of Us 1. Bölüm YouTube’da Ücretsiz Yayınlandı.. Ama

The Last of Us dizisinin ilk bölümü YouTube'da ücretsiz olarak yayınlandı. HBO ve SkyTV'nin kanallarına yüklenen videoya ne yazık ki Türkiye'den erişilemiyor.

Naughty Dog’un aynı adlı PlayStation oyunundan uyarlanan The Last of Us dizisi, yayın hayatına başlamasıyla birlikte tüm dünyada müthiş bir etki yarattı. Oyunun mimarı Neil Druckmann ve mini dizi Chernobyl’in yaratıcısı Craig Mazin tarafından hayata geçirilen seri, 16 Mart’ta yayınlanan ilk bölümüyle sadece HBO’nun platformlarında yaklaşık 5 milyon kişi tarafından izlendi.

The Last of Us 1. bölüm, bugün itibarıyla İngiltere’deki yayıncısı SkyTV ve HBO’nun YouTube kanallarına ücretsiz olarak yüklendi. 1 saat 20 dakikalık ilk bölüm, 1080p görüntü kalitesiyle kesintisiz olarak izlenebiliyor. Üzücü haber şu ki, söz konusu video Türkiye’de erişime sunulmadı. İlgili videonun bağlantısına tıkladığınızda, “Video kullanılamıyor. Yükleyici, bu videoyu ülkenizde kullanıma sunmadı” uyarısıyla karşılaşıyorsunuz.

The Last of Us 1. Bölüm YouTube’da Yayınlandı

the last of us 1. bölüm

Şimdiye dek büyük bir beğeni toplayan uyarlama, İngiltere’de Sky’da ve diğer bölgelerde HBO’da haftalık olarak yayınlanıyor. The Last of Us’ın ülkemizdeki yayıncısı ise BluTV. Yıllık üyeliklerde ilk 7 gün ücretsiz deneme sunan dijital yayın platformu, son dönemde gelen üst üste zamlar sonrasında aylık 69,90 TL‘ye kadar çıktı. Kısacası şu anda gösterimde olan ve önümüzdeki haftalarda yayınlanacak tüm bölümleri izlemek için bir BluTV aboneliğine ihtiyacınız var.

Dizinin ortak yapımcılığını ve ortak yazarlığını yapan Naughty Dog eş başkanı Neil Druckmann, olası bir ikinci sezonun The Last of Us Part 2‘yi kapsayabileceğini ve üçüncü sezon için şimdiden bazı düşünceleri olduğunu söyledi. Başrollerinde Pedro Pascal (Joel) ve Bella Ramsey‘in (Ellie) olduğu The Last of Us dizisi, ölümcül bir mantar salgınının medeniyeti yok ettiği ve insanları korkunç canavarlara dönüştürdüğü kıyamet sonrası bir dünyada geçiyor.

İlgili Yazılar

The Last of Us 1. Sezon Bölüm Süreleri

The Last of Us Dizisi Kaç Bölüm Olacak? Hikaye ve Oyuncular

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

1 Yorum

  1. Yemin ederim çıldırmalık bir ülke

    0
    0
    Cevap

Yorum Yaz

Email adresiniz yayınlanmayacak.

Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.