Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Kingdom Hearts Serisi Steam Platformuna Geliyor

Kingdom Hearts serisi önümüzdeki ay ilk kez Steam'e geliyor.

Square Enix tarafından geliştirilen ve yayımlanan aksiyon-rol yapma oyunu The Kingdom Hearts, Steam’e teşrif etmeye hazırlanıyor. Japon firma tarafından yapılan açıklamada, ikonik serinin 13 Haziran‘da Valve’ın platformuna ekleneceği belirtildi.

Oyunlar arasında Kingdom Hearts HD 1.5 + 2.5 ReMIX, Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue, Kingdom Hearts III + Re Mind ve Kingdom Hearts Integrum Masterpiece bulunuyor. Söz konusu oyunlar hem bir paket (Kingdom Hearts Integrum Masterpiece) halinde hem de tek tek satın alınabilecek.

Kingdom Hearts Oyunları, 13 Haziran’da Steam’de

Steam versiyonları için bugün ilerleyen saatlerde serinin ana tema şarkısı Simple and Clean’in yeni bir kaydının yer aldığı yeni bir fragman yayımlanacak. The Kingdom Hearts serisinin oyunları, 13 Haziran’da Steam platformundaki yerini alacak.

Mart 2022 itibarıyla Kingdom Hearts serisi dünya çapında 36 milyondan fazla kopya sattı. İlk olarak 2022 yılında PlayStation 2 için piyasaya sürülen orijinal Kingdom Hearts oyunu 6,3 milyon kopya satarken, Kingdom Hearts III ise piyasaya sürülmesinden sonraki iki yıl içinde 6,7 milyon kopyaya ulaştı.

Kingdom Hearts, sadece toplam satışlarına bakarsak kesinlikle şimdiye kadar çıkmış en iyi RPG serilerinden biri konumunda. Seride hikayeyi genişleten epeyce bir spin-off olmasına rağmen bunların hepsi ana oyun kadar popüler değil. Fakat yine de ticari açıdan Square Enix’i memnun ettiğini söyleyebiliriz.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.