Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Invincible’ın Türkçe Dil Desteği İptal Edildi!

Türkçe dil desteğiyle çıkış yapacağı belirtilen The Invincible'ın Türkçe olarak yayımlanmayacağı ortaya çıktı.

Türkçe dil desteğiyle çıkacağı müjdelenen ve kesin çıkış tarihi netleşen The Invincible‘ın Türkçe dil desteğinin iptal edildiği ortaya çıktı. Atarita’nın X‘te paylaştığı gönderiden öğrendiğimize göre, oyun lansman gününde Türkçe dil desteği sunmayacak. Türk bir oyuncunun, oyunun resmi Discord sunucusunda yönelttiği bir soru ile gündeme gelen bu konu, Türk oyuncu topluluğunu bir hayli üzdü.

H!UB Discord kullanıcı adını kullanan bir oyuncu, Discord topluluk yöneticisine, daha önce Steam’de Türkçe dil desteği ibaresinin yer aldığını ancak artık bu ibareyi göremediğini söylüyor. Topluluk yöneticisi ise başlangıçta dil desteğini planladıklarını ancak bazı sebeplerden dolayı oyundaki dil sayısını limitlemek zorunda kaldıklarını belirtiyor.

The Invincible Türkçe Olmayacak

The Invincible'ın Türkçe Dil Desteği İptal Edildi!

Konuşmanın devamında ise oyuna daha sonradan Türkçe dil desteği eklenip eklenemeyeceğine soran oyuncuya gelen cevap ise “Kesin bir söz veremediğimiz için üzgünüz ancak oyuna sonradan Türkçe dil desteği ekleme olasılığını her zaman göz önünde bulunduracağız.” oluyor. Böylelikle, oyunun Türkçe dil desteği sunmayacağı da resmi olarak onaylanmış oluyor.

Biz de The Invincible ile tüm içeriklerimizde oyunun Türkçe olarak çıkış yapacağını belirtiyorduk. Bu vesileyle de sizleri durumun artık böyle olmadığına dair bilgilendirmiş olalım.

Son derece nitelikli ve zeki bir astrobiyolog Yasna olarak uzay yarışına karışmış bir şekilde ekibiniz ile kendinizi keşfedilmemiş bir gezegen olan Regis III’te bulduğunuz ilginç bir macera oyunu olan yapım 6 Kasım 2023‘te PC, PlayStation 5, Xbox Series S ve Xbox Series X için çıkış yapacak.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.