The Game Awards’da Devil May Cry 5’in Yeni Bir Trailer’ı Yayınlandı!

Devil May Cry 5 Oyun Ödüllerinde yeni bir video ile gündeme geldi.

8 Mart 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için yayınlanacak olan Devil May Cry 5, dün Oyun Ödülleri gecesinde oyuncuların karşısına çıktı.

Aksiyon ve macera oyunu olarak Capcom tarafından geliştirilen Devil May Cry 5, 8 Mart 2019’da raflardaki yerini alacak. Tek oyunculu olarak oynanabilecek olan yapım tüm dünyanın ilgiyle takip ettiği The Game Awards’da yeni bir trailer ile oyuncuların karşısına çıktı. Görselleri ve grafikleri ile 2019’a damga vuracak oyunlar arasında yer alan yapım serinin en geniş içeriklerine sahip olarak ön plana çıkacak. Devasa şeytani yaratıklar ile mücadele edeceğimiz oyunda karanlık bir atmosfer yer alacak.

Fantastik bir oynanışa sahip olan yapımda farklı karakterler ile karşılaşacak ve fantastik özelliklerinden yararlanarak şeytani yaratıkları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. Gerçeklikten tamamen uzak olan yapımda eşsiz grafik efektleri karşımıza çıkacak. Korsanlara karşı koyamayan Denuvo tarafından korunacak olan yapım The Game Awards’da yayınlanan trailer ile oynanış mekaniklerini ve görsel efektlerine dikkat çekiyor. Aksiyon sahneleri ile oyuncuları büyüleyecek olan yapım ses efektleri ile de gerilim oranını artıracak.

Devil May Cry 5, 8 Mart 2019’da PlayStation 4, Xbox One ve PC platformu için raflardaki yerini alacak.

Yayınlanan yeni videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Cevap Yazın

E-posta adresin yayınlanmayacak.

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Şifremi Unuttum

Kayıt Ol