Close

Giriş

Close

Register

Close

Lost Password

The Flash Yıldızı Ezra Miller Psikolojik Tedavi Görecek

Son zamanlarda tacizden şiddete, şiddetten hırsızlığa kadar birçok suça karışan Ezra Miller; tedavi göreceğini açıkladı. Halktan özür dileyen Flash aktörünün, gelecekteki kariyer hayatı henüz kesin değil.

Flash yıldızı Ezra Miller, son zamanlarda yaşadığı yasal olaylar sebebiyle sessizliğini bozdu. Mart 2022’den bu yana Miller, sıkça gündem konusu olmaya devam ediyor. Hawaii’de iki kez tutuklanan aktör, daha sonra yasalardan kaçmaya çalıştı. En son ağır hırsızlıkla suçlandı ve yeniden bir dava süreci gündeme geldi. The Flash filminin geleceği sarsıntılı bir hal alınca 29 yaşındaki yıldız sessizliğini bozdu.

Miller’ın ağzından: “Son zamanlarda yoğun bir kriz döneminden geçiyorum. Şimdi karmaşık zihinsel sağlık sorunları yaşıyorum ve devam edecek tedaviye başlıyorum. Geçmişteki davranışlarımla endişelendirdiğim ve üzdüğüm herkesten özür dilemek istiyorum. Hayatımda sağlıklı, güvenli ve üretken bir aşamaya geri dönmek için gerekli çalışmaları yapmaya kararlıyım.”

Ezra Miller’ın Davaları Hala Devam Ediyor

Ezra Miller

Rapora göre Warner Bros. Discovery, Miller’ın profesyonel yardım alma kararını destekliyor. Miller’ın açıklamasının yayınlanmasından bu yana 23 Haziran 2023‘te vizyona girecek olan The Flash filmi konusunda bir bilgi söylenmedi.Tüm yasal raporlara rağmen Miller, The Flash filminin yeniden çekimlerini tamamladı. Yakın tarihli bir raporda, Warner Bros. Discovery yıldızın durumuyla nasıl başa çıkılacağına dair üç seçeneğe bakmıştı.

Bunlardan biri Miller’ın bir açıklama yapmasını ve profesyonel yardım almasını sağlamaktı. Nitekim bu durum kabul görmüş gibi duruyor. DCEU ürünü ilerleyip önümüzdeki yaz çıksa bile, stüdyonun Miller ile gelecekteki DC filmlerinde Flash olarak çalışmaya devam edip etmeyeceği henüz net değil. Ezra Miller halka açık bir özür sunarken, The Flash aktörüne yönelik suçlamaların herhangi bir yere gidip gitmeyeceği görülmeye devam ediyor.

Haberi Paylaş

Benzer İçerikler

0
0

    Yorum Yaz

    Email adresiniz yayınlanmayacak.

    Yorum yazdığınız için teşekkür ederiz.